KONCERTAS TEISINGOS DAINOS MUZIKINIS RUGPJŪTIS PAJŪRYJE

KONCERTAS TEISINGOS DAINOS MUZIKINIS RUGPJŪTIS PAJŪRYJE

Koncertas V. Kernagiui atminti „Teisingos dainos“.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kūrėjai dainuojamosios poezijos pradininko Lietuvoje V.Kernagio 10-osioms mirties metinėms skiria koncertą „Teisingos dainos“.

„Gieda paukštis virš mūsų ir giedos…“ – šios Vytauto Kernagio dainos „Baltas paukštis“ eilutės puikiai nusako, kad genijai nemiršta bei žmonių širdyse išlieka savo kūrybos dėka.

„Kiekvienas žmogus turi savo suvokimą. Kernagio dainų teisingumas yra toks: pirmiausia kūrinys turi būti įdomus ne tik man, bet ir klausytojui. Jeigu taip atsitinka, tada daina nemiršta ir įveikia visus laiko išbandymus. Teisinga yra tai, kas nuolat jaudina“,- kažkada sakė maestro V.Kernagis.

 

 

  • Rugpjūčio 11 d.  nuo 20:00
2018-08-11 20:00 2018-08-11 20:00 Europe/Vilnius KONCERTAS TEISINGOS DAINOS MUZIKINIS RUGPJŪTIS PAJŪRYJE Koncertas V. Kernagiui atminti „Teisingos dainos“. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kūrėjai dainuojamosios poezijos pradininko Lietuvoje V.Kernagio 10-osioms mirties metinėms skiria koncertą „Teisingos dainos“. „Gieda paukštis virš mūsų ir giedos…“ – šios... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/koncertas-teisingos-dainos-muzikinis-rugpjutis-pajuryje/date-20180811/ Laikrodžių muziejus, Liepų g. 12, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.00
Kiti koncertai