Knygos „Angelystė“ pristatymas: kai apie gyvenimo prasmę prabyla širdis

Knygos „Angelystė“ pristatymas: kai apie gyvenimo prasmę prabyla širdis

2019 m. gegužės 14 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks dr. Agnės Kazakevičiūtės de Velázquez knygos „Angelystė“ pristatymas ir susitikimas su autore.
Kas lemia fizinę, emocinę ir dvasinę žmogaus sveikatą? Kokie yra trys principai, vedantys į vidinę laisvę, laimę ir gyvenimo prasmę? Kaip jaustis laimingam bet kurią būties akimirką? Autorė kviečia iš naujo apsvarstyti savo gyvenimą, į save ir aplinkinius pažvelgti kitomis akimis ir rasti įkvėpimo džiaugsmingesniam, visavertiškesniam gyvenimui.
Amerikoje gyvenanti A. Kazakevičiūtė de Velázquez yra vadybos mokslų daktarė. Dar paauglystėje susidomėjusi vidine žmogaus galia, vėliau ėmė nuodugniau studijuoti šią sritį ir lavinti ekstrasensorinius gebėjimus. Tapo Silva metodo meistre, angelologe. Hobiu buvusi veikla laikui bėgant transformavosi į vieną profesinio kelio atšakų. Skleisdama angelų pasaulio išmintį, Agnė padeda žmonėms plėsti sąmoningumą ir būti laimingiems.

  • 2019-05-14  nuo 17:00
2019-05-14 17:00 2019-05-14 17:00 Europe/Vilnius Knygos „Angelystė“ pristatymas: kai apie gyvenimo prasmę prabyla širdis 2019 m. gegužės 14 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks dr. Agnės Kazakevičiūtės de Velázquez knygos „Angelystė“ pristatymas ir susitikimas su autore. Kas lemia fizinę, emocinę ir dvasinę žmogaus sveikatą? Kokie yra trys... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/knygos-angelyste-pristatymas-kai-apie-gyvenimo-prasme-prabyla-sirdis/date-20190514/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka, Turgaus g. 8, Klaipėda, Klaipėdoje