KNYGOMATO atidarymo šventė Klaipėdos "Akropolyje"

KNYGOMATO atidarymo šventė Klaipėdos "Akropolyje"

Ar kada pagalvojote, kad būnant prekybos centre galima „pasikrauti kultūros"? Atsakymas – taip! Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės biblioteka pirmoji šalyje visuomenei pristato naują paslaugą – automatizuotą knygų išdavimo sistemą! 
Dabar pasiimti leidinį bus labai paprasta ir patogu. Nebereikės eiti knygų rinktis į biblioteką, nes tai bus galima padaryti lankantis Klaipėdos PC „Akropolis“. Knygą iš KNYGOMATO norinčiam pasiimti asmeniui reikės turėti skaitytojo pažymėjimą, o jį nuskenavus po specialiu skeneriu išsirinkti norimą leidinį iš tuo metu esančio asortimento.
Šios inovatyvios bibliotekos paslaugos sukūrimas – puiki galimybė pasiekti įvairaus amžiaus ir socialinės padėties žmones, kurie neturi laiko ir galimybės užsukti į biblioteką arba nori vienoje vietoje patogiai ir  nemokamai gauti didelį paslaugų spektrą.

  • 2019-06-26  nuo 14:00
2019-06-26 14:00 2019-06-26 14:00 Europe/Vilnius KNYGOMATO atidarymo šventė Klaipėdos "Akropolyje" Ar kada pagalvojote, kad būnant prekybos centre galima „pasikrauti kultūros"? Atsakymas – taip! Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės biblioteka pirmoji šalyje visuomenei pristato naują paslaugą – automatizuotą knygų išdavimo sistemą!  Dabar pasiimti leidinį bus labai... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/knygomato-atidarymo-svente-klaipedos-akropolyje/date-20190626/ Akropolis, Taikos pr. 61, Klaipėda, Klaipėdoje
Daugiau informacijos