Klarnetininkų karnavalas

Klarnetininkų karnavalas

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Rygos klarnetų kvartetas (Latvija): Guntars Gedroics, Marina Vidmonte, Ojārs Spila (klarnetai), Ivars Lavrinovičs (bosinis klarnetas).
Vilniaus klarnetų kvartetas: Edvardas Kuleševičius, Vidmantas Riškus, Denisas Nareiko (klarnetai), Dainius Verbickas (bosinis klarnetas).
Ansamblis „Musica Humana“
Meno vadovas ir dirigentas Robertas Beinaris
Programa: Wolfgang Amadeus Mozart, Jean Françaix, Leonard Bernstein, Samuel Barber, Aram Chačaturian, Vaida Striaupaitė-Beinarienė.

Artėjant žiemai tai vienur, tai kitur galima išvysti kvietimus į renginius, pavadintus karnavalais. Juos mėgsta rengti tiek vaikai ar mokiniai, tiek įstaigų darbuotojai ar vakarėlių organizatoriai. Yra karnavalų, kurie išgarsėjo visame pasaulyje. Žymiausias tarp jų turbūt yra Venecijos karnavalas, sutraukiantis tūkstančius žmonių.
 
Bet ar teko kada nors girdėti apie muzikos atlikėjų karnavalus? Vienas iš tokių –  „Klarnetininkų karnavalas“ – Klaipėdą pasieks paskutinį lapkričio penktadienį. Tai bus graži šventė klarneto atlikėjams ir šį nuostabų pučiamąjį instrumentą mėgstantiems žmonėms. Vilniaus klarnetų kvartetas savo meistriškumu varžysis su Rygos klarnetų kvartetu. Nugalės, žinoma, muzika ir brolystė.
 
Su klarnetininkais scenoje bus ir ansamblis „Musica Humana“, nors savo sudėtyje jis neturi nė vieno šiuo instrumentu grojančio atlikėjo. „Musica Humana“ akompanuos klarnetininkams, skambant klasikos, romantikos ir šiuolaikinės muzikos autorių kūriniams. Pasak ansamblio meno vadovo ir šios programos sumanytojo Roberto Beinario, „tai pirmasis kartas, kai ansamblis kartu scenoje muzikuos su aštuoniais klarnetininkais. Programos idėja kilo glaudžiai bendradarbiaujant su Latvijos pūtikais. Norisi sujungti mūsų šalių pučiamųjų instrumentų tradicijas ir jas įtaigiai perteikti klausytojams. Tikimės, kad šią programą išgirs ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos publika. Šį kartą pasirinktas klarnetas kaip centrinė koncerto figūra. Kodėl jis? Ateikite į koncertą ir viską sužinosite...“

  • 2019-11-29  nuo 18:30
2019-11-29 18:30 2019-11-29 18:30 Europe/Vilnius Klarnetininkų karnavalas Renginio laikas: 18.30 val.  Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė Rygos klarnetų kvartetas (Latvija): Guntars Gedroics, Marina Vidmonte, Ojārs Spila (klarnetai), Ivars Lavrinovičs (bosinis klarnetas). Vilniaus klarnetų kvartetas: Edvardas Kuleševičius, Vidmantas Riškus, Denisas Nareiko (klarnetai), Dainius... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/klarnetininku-karnavalas/date-20191129/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 10.00