Klaipėdos tarptautinė violončelės akademija

Klaipėdos tarptautinė violončelės akademija

Pažink violončelės anatomiją ir mėgaukis muzika!
___________________
Klaipėdos tarptautinė violončelės akademija (Klaipėda International Violoncello Academy / KIVA) – skambiai nuvilnijusio pirmojo Klaipėdos tarptautinio violončelės festivalio ir konkurso, įvykusio 2017 metais, tęsinys. 

Tai violončelės meistriškumo programa, kurioje sudaromos galimybės plėtoti atlikėjo kompetencijas su garsiausiais pedagogais:

Andrzej Bauer (Lenkija)
Bruno Cocset (Prancūzija) 
Eleonora Testelec (Latvija) 
Joseph Hasten (Vokietija) 
Karine Georgian (Jungtinė Karalystė) 
Martti Rousi (Suomija) 
Mindaugas Bačkus (Lietuva) 
Roel Dieltiens (Belgija) 
Stephan Braun (Vokietija) 

Plačiau apie pedagogus: www.celloklaipeda.com/profesoriai

KIVA 2018 meistriškumo programoje gausu įvairių socialinių bei kultūrinių renginių: akademijos pedagogų ir mokinių koncertai solo ir su orkestrais, individualios ir ansamblinio muzikavimo iniciatyvos, judesio užsiėmimai (Griežk violončele – judėk pats!), violončelininkų choras ir kt.

.......................♫.....................
Meistriškumo kursų programa, kaina ir daugiau informacijos čia »
https://goo.gl/WBchMm

Norintys dalyvauti KIVA 2018 turi pateikti užpildytą paraišką čia »
https://goo.gl/xJ5kPs

  • Liepos 5 d.  09:00 - 21:00
2018-07-05 09:00 2018-07-05 21:00 Europe/Vilnius Klaipėdos tarptautinė violončelės akademija Pažink violončelės anatomiją ir mėgaukis muzika! ___________________ Klaipėdos tarptautinė violončelės akademija (Klaipėda International Violoncello Academy / KIVA) – skambiai nuvilnijusio pirmojo Klaipėdos tarptautinio violončelės festivalio ir konkurso, įvykusio 2017 metais, tęsinys.  Tai violončelės meistriškumo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/klaipedos-tarptautine-violonceles-akademija/date-20180705/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai