Klaipėdos Senasis Turgus. Koncepcijos pristatymas ir diskusija

Klaipėdos Senasis Turgus. Koncepcijos pristatymas ir diskusija

Klaipėdos senasis turgus - pirmoji Klaipėdos visuomeninė aištė, talpinusi tiek kasdienį prekybos šurmulį, tiek karinius paradus ir monarchų priėmimo ceremonijas. Šiandien tai 1.3 ha teritorija, esanti tarp dviejų pagrindinių miesto arterijų - Taikos prospekto ir Minijos gatvės.

Turgaus tipologija užprogramuoja margą ir šurmuliuojantį gyvenimą, kuriame gali tilpti prekyba, amatai, kūryba ir tradicijos - kokybiškas smulkiojo verslo ir amatų centras - impulsas, kurio šiuo metu taip trūksta Klaipėdos senamiesčiui.

Pradedamo rengti techninio projekto architektai kviečia visuomenę į atvirą diskusiją - kokie istoriniai, komerciniai, administraciniai ir architektūriniai elementai turėtų būti įvertinti įveiklinant šią teritoriją.

Susitikimo metu pažvelgsime į esamą kontekstą, turgaus tipologiją, pristatysime konkurse pateiktą Klaipėdos senojo turgaus su prieigomis sutvarkymo koncepciją.

Perkančioji organizacija: Klaipėdos miesto savivaldybės administracija
Projektuotojas: MB "Altitudės"

Koncepcijos pasiūlymas: https://issuu.com/altitudes.lt/docs/senasis_turgus_koncepcija

  • 2019-03-14  17:30 - 19:30
2019-03-14 17:30 2019-03-14 19:30 Europe/Vilnius Klaipėdos Senasis Turgus. Koncepcijos pristatymas ir diskusija Klaipėdos senasis turgus - pirmoji Klaipėdos visuomeninė aištė, talpinusi tiek kasdienį prekybos šurmulį, tiek karinius paradus ir monarchų priėmimo ceremonijas. Šiandien tai 1.3 ha teritorija, esanti tarp dviejų pagrindinių miesto arterijų - Taikos prospekto ir Minijos gatvės. Turgaus tipologija užprogramuoja margą ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/klaipedos-senasis-turgus-koncepcijos-pristatymas-ir-diskusija-1/date-20190314/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje