Klaipėdos senamiestis šoka

Klaipėdos senamiestis šoka

Artėja smagi ir turininga akcija „Visa Lietuva šoka“. Šios lietuvišką tradicinį šokį populiarinančios akcijos prasmingumu jau neabejojame, todėl štai jau penktus metus ji vyks centrinėse miestų, miestelių erdvėse, kai kuriuose rajonuose net keliose vietose.
Jau tradicija tapusi nuotaikinga akcija šį rudenį vyks rugsėjo 19 d. 19.00 val. Klaipėdos senamiestyje, Meno kieme (Daržų g. 10).
Vienas iš svarbiausių akcijos tikslų – įtraukti į liaudies šokio sūkurį kuo daugiau visuomenės ir pasiekti, kad jis taptų ne tik matomu scenose, bet kiekvienam prieinamu, išbandytu, pamėgtu. Folkloro, tautinių šokių ir kitus kolektyvus, šokių klubų narius, visus mokančius ir mėgstančius lietuvišką šokį kviestume būti karštais šios akcijos dalyviais – ir patiems be jokių išlygų joje dalyvauti, ir pakviesti, paraginti savo bičiulius, šeimas, gimines, o akcijos metu mokyti ir šokdinti visus šokio smagumo dar nepatyrusius žiūrovus, praeivius ar kitus renginio akiratyje atsidūrusius.
Šia akcija Tradicinių šokių klubas pradės rudens – žiemos šokių sezoną.
Kviečiame prisijungti!

  • 2019-09-19  nuo 19:00
2019-09-19 19:00 2019-09-19 19:00 Europe/Vilnius Klaipėdos senamiestis šoka Artėja smagi ir turininga akcija „Visa Lietuva šoka“. Šios lietuvišką tradicinį šokį populiarinančios akcijos prasmingumu jau neabejojame, todėl štai jau penktus metus ji vyks centrinėse miestų, miestelių erdvėse, kai kuriuose rajonuose net keliose vietose. Jau tradicija tapusi... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/klaipedos-senamiestis-soka/ Klaipėdos etnokultūros centras, Daržų g. 10, Klaipėda, Klaipėdoje