Klaipėdos Jaunimo Teatras: Premjera „Audra“ (rež. P.Makauskas)

Klaipėdos Jaunimo Teatras: Premjera „Audra“ (rež. P.Makauskas)

Režisieriaus Povilo Makausko spektaklis „Audra“ - tai eksperimentinis žvilgsnis į šį paskutinį W. Šekspyro kūrinį kaip į siurrealią komediją, alegorinę, alcheminę pasaką, jungiančią burtų, magijos bei ezoterinio pasaulėvaizdžio ištakas.


Režisierius P. Makauskas: „Tai spektaklis apie utopijos ilgesį ir apie jos sukūrimą iš naujo. Apie išbandymus, reikalingus tam, kad įvyktų transformacija į aukštesnį lygmenį. Apie tikėjimą meile ir jaunosios kartos sąmoningumu bei laisvumu. Ir galiausiai, apie norą tikėti, kad toji utopija turi galios išlikti.”

Povilas Makauskas – teatro režisierius, 2016 m. baigė teatro režisūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kurso vadovas Gintaras Varnas). Debiutavo Lietuvos nacionalinio dramos teatro scenoje spektakliu „Yolo“ (2014 m.). Šiame teatre vėliau pastatė „Laimingąjį princą“ pagal Oscaro Wilde‘o pasaką (2015 m.), Valstybiniame jaunimo teatre „Apsėdimą“ pagal F. Dostojevskio
„Brolius Karamazovus“ (2016 m.), LMTA Balkono teatre „Disconnection“ (2017 m.) ir A. Strindbergo „Pelikaną“ (2018 m.). Kūrybinės patirties sėmėsi Italijoje, Ispanijoje.

Režisierius: Povilas Makauskas
Scenografė: Dominyka Kačonaitė
Kompozitorė: Gabija Gaigalaitė
Dramaturgė: Virginija Rimkaitė
Šviesų dailinikas: Julius Kuršis

Vaidina:
Donatas Stakėnas

Ieva Pakštytė
Asta Zacharovaitė
Simonas Lunevičius
Rugilė Latvėnaitė
Karolina Kontenytė

  • Balandžio 7 d.  nuo 19:00
2019-04-07 19:00 2019-04-07 19:00 Europe/Vilnius Klaipėdos Jaunimo Teatras: Premjera „Audra“ (rež. P.Makauskas) Režisieriaus Povilo Makausko spektaklis „Audra“ - tai eksperimentinis žvilgsnis į šį paskutinį W. Šekspyro kūrinį kaip į siurrealią komediją, alegorinę, alcheminę pasaką, jungiančią burtų, magijos bei ezoterinio pasaulėvaizdžio ištakas. Režisierius P. Makauskas: „Tai spektaklis apie utopijos ilgesį... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/klaipedos-jaunimo-teatras-premjera-audra-rez-p-makauskas/date-20190407/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti spektakliai