Klaipėdos Jaunimo Teatras: „OPA! (OPERACIJA: PERDIRBTAS AŠ!)

Klaipėdos Jaunimo Teatras: „OPA! (OPERACIJA: PERDIRBTAS AŠ!)

Edukacinis spektaklis vaikams nuo 5 metų arba šiukšlių odisėja.

Vieną rytą šiukšlyne gulintis žurnalas suprato, kad jam čia ne vieta, kad jį dar turi kas nors perskaityti, kad jis dar gali būti reikalingas. Ir nusprendė leistis į nepaprastą, nuotykių ir pavojų kupiną kelionę po spalvingą šiukšlių ir žmonių pasaulį. Bet juk šio žygio žurnalas negalėtų įveikti vienas, tam reikalinga visa šiukšlių komanda – baterija, maišelis, stiklainis ir bananas. Naivios, tačiau ryžtingos šiukšlės leidžiasi ieškoti savo lemties. Nežinia, ar joms pavyks rasti tai, ko kiekviena ieško, kokius išbandymus visoms teks patirti ir kas laukia jų kelio pabaigoje.

Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai ne tik siekia supažindinti žiūrovus su žaismingais personažais, bet ir nagrinėti ekologijos temą. Ar tikrai viskas, ką mes nerūpestingai išmetame, jau nebeturi jokios vertės? Ar išmetame ten, kur reikia? Ar žinome kokią įtaką paprasta šiukšlė turi mūsų pačių aplinkai? Visi kartu bandysime rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Žaisminga spektaklio vaidybinė ir muzikinė forma – būdas tai padaryti, o nuotaikingi šiukšlių personažai – tai mūsų bendražygiai šioje operacijoje.

Kūrėjai: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius, Ieva Pakštytė, Donatas Stakėnas.

Trukmė: 1 val.

Spektaklio rėmėjas: Vita Baltic International

  • 2019-01-29  nuo 10:00
2019-01-29 10:00 2019-01-29 10:00 Europe/Vilnius Klaipėdos Jaunimo Teatras: „OPA! (OPERACIJA: PERDIRBTAS AŠ!) Edukacinis spektaklis vaikams nuo 5 metų arba šiukšlių odisėja. Vieną rytą šiukšlyne gulintis žurnalas suprato, kad jam čia ne vieta, kad jį dar turi kas nors perskaityti, kad jis dar gali būti reikalingas. Ir nusprendė leistis į nepaprastą, nuotykių ir pavojų kupiną kelionę po spalvingą... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/klaipedos-jaunimo-teatras-opa-operacija-perdirbtas-as/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje