KJT: "Voro vestuvės"

KJT: "Voro vestuvės"

Tabalai, Tabalai,
pasakyk man nuoširdžiai:
ar iš meilės tu vedi?
Ar todėl, kad ji graži?
____

Puikiai žinoma poeto Justino Marcinkevičiaus poema atgyja ne tik kaip šmaikšti ir pamokanti istorija, bet ir kaip muzikalus pasirodymas, išryškinantis mūsų pačių ydas ir ydeles!

Žiūrovai spektaklio metu susipažins su įspūdingu ir grėsmingu voru Tabalai, su jo pakalikais vabalais ir su saulę nuo voro ginančiais paukšteliais. Ir ne tik susipažins – visa publika, tiek vaikai, tiek jų tėveliai galės ir patys dalyvauti grumtynėse ir kovoje dėl saulės.

Spektaklis „Voro vestuvės“ išsiskiria netikėtais scenografijos sprendimais - aktoriai kostiumus ir rekvizitą kuria iš paprastų, bet tarsi iš naujo atrastų daiktų, pavyzdžiui, darbinės pirštinės tampa paukščių plunksnomis. Toks kūrėjų pasirinkimas neatsitiktinis - KJT jau ne pirmame savo darbe siekia, kad teatre vaikai ne tik puikiai praleistų laiką, bet ir norima, kad būtų lavinama jų vaizduotė, fantazija bei atskleidžiamos neribotos kūrybos galimybės.

Dramaturgas: Justinas Marcinkevičius
Režisierius: Valentinas Masalskis
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Renata Valčik
Muzika: Klaipėdos jaunimo teatras, teatro kompozitorė Nijolė Sinkevičiūtė

Vaidina: 
Laima Akstinaitė,
Justina Burakaitė,
Karolina Kontenytė,
Vaiva Kvedaravičiūtė,
Rugilė Latvėnaitė,
Simonas Lunevičius,
Evelina Lozdovskaja,
Ieva Pakštytė,
Donatas Stakėnas,
Gytis Šimelionis,
Donatas Želvys.

Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų amžiaus. Spektaklio dieną bilietai brangs.

  • Šiandien  nuo 17:00
2018-08-21 17:00 2018-08-21 17:00 Europe/Vilnius KJT: "Voro vestuvės" Tabalai, Tabalai, pasakyk man nuoširdžiai: ar iš meilės tu vedi? Ar todėl, kad ji graži? ____ Puikiai žinoma poeto Justino Marcinkevičiaus poema atgyja ne tik kaip šmaikšti ir pamokanti istorija, bet ir kaip muzikalus pasirodymas, išryškinantis mūsų pačių ydas ir ydeles! Žiūrovai... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kjt-voro-vestuves/date-20180821/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 4.40 - 5.40
Panašūs renginiai