KIVA baigiamasis koncertas II

KIVA baigiamasis koncertas II

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai
KIVA  baigiamasis koncertas II
Dalyvauja violončelininkų ansambliai, orkestras ir choras
Ansamblių  ir orkestro vadovas Joseph Hasten (violončelė, Vokietija)
Choro dirigentas Algirdas Biveinis
Programa: įvairių kompozitorių muzika
Koncerto pabaigoje bus giedama „Tautiška giesmė“

Nemokamai

Violončelės akademijos baigiamasis renginys vyks liepos 6 dieną ir bus skirtas Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Jame koncertuos iš KIVA dalyvių suburti violončelininkų ansambliai, orkestras ir choras.
Violončelininkų ansamblį bei orkestrą parengė Josephas Hastenas, pelnęs pripažinimą kaip vienas iškiliausių Vokietijos violončelės pedagogų. Violončelės meno paslapčių jis sėmėsi Tarptautinėje Yehudi Menuhino muzikos akademijoje Gštade (Šveicarija) pas patį Yehudį Menuhiną. Kaip atlikėjas ir pedagogas koncertavo ir dėstė kamerinį ansamblį daugelyje Europos šalių. Jis yra Tiubingeno muzikos mokyklos kamerinio orkestro ir prestižinio violončelių ansamblio „ 12Vc“ meno vadovas.
Violončelininkų chorą parengęs jaunosios kartos dirigentas Algirdas Biveinis šiuo metu studijuoja orkestrinį dirigavimą Graco muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete (Austrija). Tai „puikus neakademiško mąstymo muzikantas, drąsiai bandantis neįprastas spalvas ir sprendžiantis sudėtingas muzikines idėjas“. (Beata Baublinskienė, „Lithuanian Music Link“ Nr. 12)
Koncerte bus nepamiršta ir tradicija šią ypatingą dieną kartu su visais pasaulio lietuviais sugiedoti Vinco Kudirkos „Tautišką giesmę“. Taip bendrystės jausmą patirs ne tik visi akademijos dalyviai, bet ir koncerto publika.

 

  • Liepos 6 d.  nuo 20:00
2018-07-06 20:00 2018-07-06 20:00 Europe/Vilnius KIVA baigiamasis koncertas II Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai KIVA  baigiamasis koncertas II Dalyvauja violončelininkų ansambliai, orkestras ir choras Ansamblių  ir orkestro vadovas Joseph Hasten (violončelė, Vokietija) Choro dirigentas Algirdas Biveinis Programa: įvairių kompozitorių muzika Koncerto pabaigoje bus giedama... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kiva-baigiamasis-koncertas-ii/date-20180706/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Nemokamas
Kiti koncertai