Kiti kambariai | Jazzpilis

Kiti kambariai | Jazzpilis

KITI KAMBARIAI
Amžinai Naujieji Romantikai
Su jų grojama muzika užaugo visa karta - šviesi ir romantiška. Dabar jų koncertuose susitinka subrendę keturiasdešimtmečiai ir studentiškas jaunimas. Nes nuoširdžios dainos visada bus reikalingos.
Kas yra KITI KAMBARIAI?
Arnoldas Lukošius - pažįstate jį kaip ekscentriškąjį FOJE klavišininką ir beprotiškiausio Eurovizijos šokio atlikėją iš LT UNITED. Gal būtent dėl savo atominio charakterio, Arnoldas visada buvo ir yra dainų muzikinė siela.
Algis Kriščiūnas – garsus pop art menininkas, fotografas ir FOJE būgnininkas. Jo kuriami dainų tekstai jaudina atvirumu ir paliečia kiekvieną gyvenimui jautrų žmogų.
Darius Burokas – jau grodamas su FOJE pagarsėjo kaip mažiausiai kalbantis Europoje bosistas. Jo ramumas grupėje reikalingas kaip žaibolaidis – Dariui prabilus visi kūrybiniai ginčai nurimsta ir procesas vyksta toliau.
Žilvinas Sebeika – dainininkas ir gitaristas, pažįstamas iš grupės Flamingo koncertų. „Atėjęs į KITUS KAMBARIUS Žilvinas pritapo iš karto – jo balsas ir gitaros skambesys buvo tas trūkstamas elementas, kurio ieškojome daug metų,“- sako Arnoldas.

KITI KAMBARIAI yra nauja-sena grupė, su gražia istorija ir didele patirtimi.
Šiandien jie turi ką mums pasakyti ir daro tai su tikru jausmu ir jėga.

Staliukų rezervacija - www.jazzpilis.lt ar telefonu +37067781899
Neatvykus iki 21:30 val., rezervacija ATŠAUKIAMA

Duris vakarienei klubo ir tersasos atidarome nuo 18:00 val
Koncerto pradžia 22:00 val. (koncerto trukmė 2x45 min)
Vakaro programos kaina 10 Eur

  • Birželio 22 d.  nuo 22:00
2018-06-22 22:00 2018-06-22 22:00 Europe/Vilnius Kiti kambariai | Jazzpilis KITI KAMBARIAI Amžinai Naujieji Romantikai Su jų grojama muzika užaugo visa karta - šviesi ir romantiška. Dabar jų koncertuose susitinka subrendę keturiasdešimtmečiai ir studentiškas jaunimas. Nes nuoširdžios dainos visada bus reikalingos. Kas yra KITI KAMBARIAI? Arnoldas Lukošius - pažįstate jį... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kiti-kambariai-jazzpilis/date-20180622/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai