„Kirina“ (10+) / Faso Danse Theatre (Belgija) / III tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

„Kirina“ (10+) / Faso Danse Theatre (Belgija) / III tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Šokio ir muzikos spektaklis

 

Režisierius ir choreografas Serge Aimé Coulibaly

Kompozitorė Rokia Traoré

Libreto autorius Felwine Sarr

Dramaturgė Sara Vanderieck

Scenografė Catherine Cosme

Kostiumų dailininkas Salah Barka

Šviesų dailininkė Nathalie Perrier

Vaizdo projekcijų kūrėja Eve Martin

 

Vaidina: Marion Alzieu, Ida Faho, Jean‐Robert Koudogbo Kiki, Antonia Naouele, Adonis Nebie, Daisy Phillips / Giulia Cenni, Issa Sanou, Sayouba Sigué, Ahmed Soura

 

Groja: Aly Keita / Youssouf Keita (balafonas), Saidou Ilboudo (perkusija), Mohamed Kanté (bosinė gitara), Yohann Le Ferrand (gitara)

Dainuoja: Naba Aminata Traoré, Marie Virginie Dembélé

Prodiuseriai Faso Danse Théâtre & Ruhrtriennale

Vykdomasis prodiuseris Les ballets C de la B (Belgija)

Distributorius Frans Brood Productions

Spektaklis prancūzų kalba su lietuviškais ir angliškais titrais.

Trukmė 1 val. 30 min. (be pertraukos)

Premjera 2018

Pasitelkęs savo afrikietišką kilmę ir apmąstymus apie šiuolaikinį pasaulį, choreografas ir režisierius Serge Aimé Coulibaly sukūrė „Kiriną“ – pasakojimą apie šiuolaikinę globalizuoto pasaulio kasdienybę. „Kirina“ nėra Vakarų Afrikos istorijos įvykio perpasakojimas. Tikrasis epas, kaip ir daugelis kitų epų bei tikri šių dienų įvykiai, pasitarnavo kaip įkvėpimas spektaklio kūrimo metu. „Kirina“ – tai ne Afrikos artistų pasirodymas, pasakojantis apie Afriką, o pasaulio piliečių pasakojimas – choreografas kuria drauge su artistiškais komandos nariais, (ne)turinčiais afrikietiškų šaknų, kuriuos įkvėpė globalėjanti šių dienų tikrovė. Veikiamas šių įkvėpimo šaltinių, Coulibaly sukūrė spektaklį apie judančius žmones, įvykius, nuspalvinančius ir kreipiančius žmonių judėjimą, jų įtaką visuomenei.

„Kirina“ – pritrenkiantis spektaklis, kuriame susilieja prakaitu žliaugiantis, ritualinis ir jaudinantis šokis. Tai – impulsyvi muzika ir užburiantis pasakojimas (citata iš „The New York Times“).

Vaizdo pristatymas: https://vimeo.com/311457536#at=13

Bilietai brangs.

  • 2019-06-10  18:30 - 20:00
2019-06-10 18:30 2019-06-10 20:00 Europe/Vilnius „Kirina“ (10+) / Faso Danse Theatre (Belgija) / III tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“ Šokio ir muzikos spektaklis   Režisierius ir choreografas Serge Aimé Coulibaly Kompozitorė Rokia Traoré Libreto autorius Felwine Sarr Dramaturgė Sara Vanderieck Scenografė Catherine Cosme Kostiumų dailininkas Salah Barka Šviesų... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kirina-10-faso-danse-theatre-belgija-iii-tarptautinis-teatro-festivalis-theatrium/date-20190610/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje