Kino filmų muzika teatre - Gytis ir Evelina Šimelioniai

Kino filmų muzika teatre - Gytis ir Evelina Šimelioniai

Klaipėdos Jaunimo Teatras aktoriai Evelina ir Gytis kviečia į koncertą kovo 20 dieną. Tai gali būti puiki dovana ♥️ dienos proga ;)

-----------------------------------------------------------

Evelinos ir Gyčio Šimelionių duetas jau ne kartą dirbę su Klaipėdos kameriniu orkestru, šį kartą jungiasi su nedidele orkestro dalimi - styginių kvartetu „Q art“. Tikslas vienas, sukurti koncertinę programą, kuri ir jaudintų ir džiugintų, ir verstų pamąstyti ir dainuoti kartu. Kino filmų muzika suskambės teatro scenoje, kur atmosfera ir įvairūs koncerto svečiai sukurs jaudinančias akimirkas žiūrovams.

Nuo visiems žinomų melodijų tokių, kaip „Šindlerio sąrašas“ („Shindler‘s List“) ar „Karibų piratų“ („Pirates of the Carribean“) iki šių laikų kino muzikos, „Kalifornijos svajos“ („La la land“) ar dainos iš filmo „Mulen Ružas“ („Moulin Rouge“). Muzika kiekvieno skoniui ir poreikiui. Ne tik pačios žinomiausios, bet ir mėgstamiausios dainos, kruopčiai atrinktos pačių atlikėjų paliks puikių įspūdžių kiekvienam klausytojui. Negana to, kad išgirsite puikių muzikos kūrinių, aktoriai Evelina ir Gytis pažada, kad šiame koncerte netrūks ir vaidybinių elementų, tik tam, kad muzika dar stipriau paveiktų ir klausytojams būtų įdomiau nusikelti į jau seniai užmirštus ar dar nematytus filmus.

„Q art“ styginių kvarteto nariai: Teodora Morta Staigė, Sandra Mamina, Edvinas Kaziukaitis ir Gabrielė Bajorūnienė.

Koncerto svečiai Edita Bodrovaitė-Raukienė ir Taško teatras.

  • 2019-03-20  19:00 - 21:00
2019-03-20 19:00 2019-03-20 21:00 Europe/Vilnius Kino filmų muzika teatre - Gytis ir Evelina Šimelioniai Klaipėdos Jaunimo Teatras aktoriai Evelina ir Gytis kviečia į koncertą kovo 20 dieną. Tai gali būti puiki dovana ♥️ dienos proga ;) ----------------------------------------------------------- Evelinos ir Gyčio Šimelionių duetas jau ne kartą dirbę su Klaipėdos kameriniu orkestru, šį kartą jungiasi su nedidele... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kino-filmu-muzika-teatre-gytis-ir-evelina-simelioniai/date-20190320/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje