Kino draugės: "Širdžių dama", svečiuose JURGA Šeduikytė

Kino draugės: "Širdžių dama", svečiuose JURGA Šeduikytė

Seansų ciklas KINO DRAUGĖS - filmai moterims ir apie moteris.
Svečiuose muzikos kūrėja ir aktorė JURGA ŠEDUIKYTĖ. Susitikime pokalbiui apie kūrybos laisvę ir įvairias jos formas, ypač kiną.

Vakaro filmas "ŠIRDŽIŲ DAMA"
Drama / Danija, Švedija / N-18
„Neabejoju, kad filmas taps vienu įtaigiausių 2019 m. filmų, įsiminsiančiu ne tik dėl sunkiai nuspėjamos istorijos, bet ir dėl tokio išsamaus, kine retai aptinkamo moters aistros vaizdavimo. Filmas atsispiria nuo geriausių Danijos kino tradicijų, tačiau su visai kitokiu, moterišku jautrumu ir subtilumu.“ (A. Račaitytė)
Ana yra sėkminga teisininkė, dirbanti su vaikų ir jaunimo bylomis. Laimingoje santuokoje su Peteriu jie augina dvynes dukras. Tačiau šeimos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom, kai pas juos atsikrausto nerūpestingas Peterio sūnus iš ankstesnės santuokos. Kol Peteriui sunku atkurti santykį su ilgai nematytu Gustavu, Anai, įpratusiai dirbti su probleminiais jaunuoliais, pavyksta su juo užmegzti ryšį. Kai palengva stiprėjanti draugystė perauga į moters aistrą, ant kortos pastatoma jos karjera ir šeimos gerovė.
Režisierė: May el-Toukhy

  • 2019-04-09  nuo 18:00
2019-04-09 18:00 2019-04-09 18:00 Europe/Vilnius Kino draugės: "Širdžių dama", svečiuose JURGA Šeduikytė Seansų ciklas KINO DRAUGĖS - filmai moterims ir apie moteris. Svečiuose muzikos kūrėja ir aktorė JURGA ŠEDUIKYTĖ. Susitikime pokalbiui apie kūrybos laisvę ir įvairias jos formas, ypač kiną. Vakaro filmas "ŠIRDŽIŲ DAMA" Drama / Danija, Švedija / N-18 „Neabejoju, kad filmas taps vienu įtaigiausių... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kino-drauges-sirdziu-dama-sveciuose-jurga-seduikyte/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje