Kingston FM

Kingston FM

I_Duba Selecta ir Mantas Ri yra analoginio garso mylėtojai ir vinilo traškesio puoselėtojai iš saulės miesto. Jau ne vienerius metus kartu skleidžia pozityvias vibracijas: ir mažuose vakarėliuose ir muzikiniuose (underground) festivaliuose.

Kingston FM atspindi idėją, jog vakarėlio metu tarsi sukiojamas radijo imtuvo rankenėlė ir naršoma tarp įvairių Jamaikos radijo stočių: klausytojas pasineria į Karibų estrados ir šiuolaikinio bass-music garso erdvę. Taigi, plokštelių selekcija atspindi didelę reggae muzikos žanro dalį: roots, dub, rub-a-dub, rockers, dancehall, digi, steppas ir jungle. Positive vibration heals the nation!

Line up:

MANTAS RI SELECTA
IDUBA
https://www.mixcloud.com/iduba-selecta/

Įėjimas:
3 EUR / Nemokamai su penktadienio apyranke.
N-20 / Tik su asmens amžių patvirtinančiu dokumentu.

  • 2019-04-20  nuo 23:00
2019-04-20 23:00 2019-04-20 23:00 Europe/Vilnius Kingston FM I_Duba Selecta ir Mantas Ri yra analoginio garso mylėtojai ir vinilo traškesio puoselėtojai iš saulės miesto. Jau ne vienerius metus kartu skleidžia pozityvias vibracijas: ir mažuose vakarėliuose ir muzikiniuose (underground) festivaliuose. Kingston FM atspindi idėją, jog vakarėlio metu tarsi sukiojamas radijo imtuvo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kingston-fm/date-20190420/ Pakhauz, Skerdėjų g. 10, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.00