Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel

Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel

Datos: 
Birželio 4 d., 18 ir 20 val.
Birželio 16 d., 12 val. 
Birželio 18 d., 18 ir 20 val.
Pradžia: Piliavietės aikštė, Priešpilio g. 2, Klaipėda


„Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“ – šokio ir garso spektaklis-ekskursija po septynių senosios Klaipėdos bažnyčių vietas, keliant klausimą - kas mes esame, kai pamirštame, ir kuo tampame, kai prisimename? Tai naujas, netikėtas miesto potyris, kurio metu Jūs sužinosite, kur stovėjo pirmosios septynios Klaipėdos bažnyčios, kaip jos atrodė, kokie žmonės gyveno Turgaus gatvėje ir ką jie galvojo.
Spektaklio-ekskursijos „Keliaujančios bažnyčios“ metu kiekvienas dalyvis per ausines girdi istorinio/meninio teksto, muzikos ir garso kompozicijas, stebi šiuolaikinio šokio interpretacijas įvairiose miesto erdvėse, kartais pats atlieka tam tikrus judesius, ir tai jam suteikia galimybę išgyventi bažnyčių ir žmonių istorijas asmeniškai bei praplėsti savąsias miesto suvokimo ribas. 
Už šį spektaklį - ekskursiją Agnija Šeiko nominuota Klaipėdos teatrų apdovanojimui „Padėkos kaukė“, pelnė Šiuolaikinio šokio asociacijos apdovanojimą už įsimintiniausią 2015 m. choreografinę veiklą, o „Auksinių kryžių“ ceremonijoje apdovanota Boriso Dauguviečio auskaru.

Maršrutas: Piliavietė, Teatro aikštė, Turgaus gatvė, Tiltų gatvė, Senasis turgus.

Idėjos autorė, režisierė, choreografė: Agnija Šeiko
Garso režisierius, garso dizaineris: Kristijonas Lučinskas
Tekstų autorė: Sondra Simanaitienė
Istorinio siužeto idėjos autorė: archeologė Raimonda Nabažaitė
Choreografija, judesys: Šeiko šokio teatras
Atlikėjai: šokio studijos „Judesio erdvė“, „Balkono lydekos“, „Jazz up“, Šeiko šokio teatro studijos vaikai
Kalba: lietuvių.
Pradžia: Klaipėdos piliavietės aikštė, Priešpilio g. 2, Klaipėda
Trukmė: 1 val. 30 min.
Amžius: suaugusiems ir vaikams nuo 8 m.

*Renginys vyksta miesto erdvėse, tad gali kelti nepatogumų judėjimo negalią turintiems žmonėms.
Rekomenduojame suaugusiems ir vaikams nuo 5 m.

  • 2019-06-05
2019-06-05 2019-06-05 Europe/Vilnius Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel Datos:  Birželio 4 d., 18 ir 20 val. Birželio 16 d., 12 val.  Birželio 18 d., 18 ir 20 val. Pradžia: Piliavietės aikštė, Priešpilio g. 2, Klaipėda „Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“ – šokio ir garso spektaklis-ekskursija po septynių senosios Klaipėdos bažnyčių... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/keliaujancios-baznycios-klaipeda-tranzit-memel/ Klaipėda