Karlsono mokyklėlė

Karlsono mokyklėlė

Renginio pradžia: 12.00 ir 18.30 val.  
 
Švedijos sostinėje Stokholme, ant daugiabučio namo stogo už kamino stovi mažas namelis. Jame gyvena „gražus, protingas ir gerai įmitęs vyrukas pačiame jėgų žydėjime“ vardu Karlsonas. Apie jį savo knygelėse pasakojo rašytoja Astrid Lindgren, gyvenusi kaimynystėje ir, turbūt, ne kartą jį sutikusi pasivaikščiojimų metu.
Šis nenuorama, kuris niekaip nenori suaugti, labiausiai mėgsta išdykauti. Su juo niekada nebūna nuobodu, jo galva nuolat pilna įvairiausių idėjų. Štai dabar jis nusprendė mokytis groti trimitu. Ir ne tik trimitu, o visais variniais pučiamaisiais instrumentais iš karto! Ir ne tik pats mokytis, bet ir kitus pamokyti! 
Kaip jam pavyks įgyvendinti savo sumanymus pamatysite apsilankę „Karlsono mokyklėlėje“. Nauja KKS edukacinė programa laukia smalsiausių 514 metų vaikų. Joje sutiksite ne tik Karlsoną, kurio vaidmenį kurs aktorius Aurelijus Liškauskas, bet ir Klaipėdos brass kvintetą. Renginį režisuoja Nerijus Gedminas, pats jame kuriantis mokytojo vaidmenį. Tai bus linksmas muzikinis užsiėmimas, kuriame netrūks netikėtumų ir išdaigų.
Mieli vaikučiai, mamytės ir tėveliai! Visai nesvarbu, kad dar nesugebate groti trimitu ar trombonu.  Ateikite patys, atsiveskite visus Karlsoną jau pažįstančius ir apie jį dar negirdėjusius pyplius bei suaugėlius!
  • Birželio 12 d.  nuo 12:00
2019-06-12 12:00 2019-06-12 12:00 Europe/Vilnius Karlsono mokyklėlė Renginio pradžia: 12.00 ir 18.30 val.     Švedijos sostinėje Stokholme, ant daugiabučio namo stogo už kamino stovi mažas namelis. Jame gyvena „gražus, protingas ir gerai įmitęs vyrukas pačiame jėgų žydėjime“ vardu Karlsonas. Apie jį savo knygelėse pasakojo rašytoja Astrid... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/karlsono-mokyklele/date-20190612/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 3.80 - 6.80