Kalėdinio kelto įžiebimo šventė

Kalėdinio kelto įžiebimo šventė

Pirmą kartą Smiltynės perkėla kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius į Kalėdinio kelto įžiebimo šventę! Ji vyks gruodžio 7 d. (penktadienį) 18:30 val. Senojoje perkėloje (Šiaurinis ragas), Danės g. 1.

Renginio metu koncertuos vaikinų grupė Pikaso, o renginio partneris „Meat Lovers" pasirūpins, kad svečiai nesušaltų ir dalins nemokamą arbatą. Renginį ves Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Simas Lunevičius. 

Laukia ir nemažai žaidimų. Susirinkusieji bus kviečiami dalyvauti grotažymės #KaledinisKeltas konkurse, kelti užfiksuotas akimirkas iš įžiebimo šventės, dalintis Facebook`e ir laimėti prizų.

Na, o visą renginį vainikuos Kalėdinio kelto įžiebimas, kurio papuošimui panaudota net kilometras LED lempučių!

  • Gruodžio 7 d.  nuo 18:30
2018-12-07 18:30 2018-12-07 18:30 Europe/Vilnius Kalėdinio kelto įžiebimo šventė Pirmą kartą Smiltynės perkėla kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius į Kalėdinio kelto įžiebimo šventę! Ji vyks gruodžio 7 d. (penktadienį) 18:30 val. Senojoje perkėloje (Šiaurinis ragas), Danės g. 1. Renginio metu koncertuos vaikinų grupė Pikaso, o renginio partneris „Meat Lovers" pasirūpins, kad svečiai... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kaledinio-kelto-iziebimo-svente/ Šiaurinis ragas, Klaipėdoje
  • Nemokamas