„Kaip margučius dažė lietuvininkai“

„Kaip margučius dažė lietuvininkai“

Balandžio 5 d., penktadienį, 17.00 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į renginį „Kaip margučius dažė lietuvininkai“. Tai susitikimas su garsiausia  Mažosios Lietuvos regiono margučių margintoja Angele Rauktiene. Tautodailininkė pasidalins tradicinių margučių marginimo patirtimi, papasakos, kaip margučius margino krašto senbuviai, pademonstruos praktiškai keletą marginimo būdų. Įėjimas laisvas.

Angelė Rauktienė kartu su vyru Vytautu Raukčiu savo sodyboje Balčių kaime, Šilutės rajone yra įkūrusi Margučių muziejų. Tai pirma asmeninė margučių ekspozicija Lietuvoje, gausiai lankoma ne tik velykiniu laikotarpiu. Angelė ir Vytautas Raukčiai yra meno kūrėjai, tautinio paveldo produktų gamintojai, nacionalinių liaudies meno parodų „Aukso vainikas“ laureatai, regiono šviesuliai.

Renginys „Kaip margučius dažė lietuvininkai“ iš Etnokultūros centro projekto „Mažosios Lietuvos amatystė“  iš dalies remiamas Lietuvos kultūros tarybos.

Klaipėdos etnokultūros centro informacija tel. 846312113

  • 2019-04-05  nuo 17:00
2019-04-05 17:00 2019-04-05 17:00 Europe/Vilnius „Kaip margučius dažė lietuvininkai“ Balandžio 5 d., penktadienį, 17.00 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į renginį „Kaip margučius dažė lietuvininkai“. Tai susitikimas su garsiausia  Mažosios Lietuvos regiono margučių margintoja Angele Rauktiene. Tautodailininkė pasidalins tradicinių margučių marginimo patirtimi, papasakos, kaip margučius margino... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kaip-margucius-daze-lietuvininkai/date-20190405/ Klaipėdos etnokultūros centras, Daržų g. 10, Klaipėda, Klaipėdoje