Kaip kalbėti, kad tave išgirstų? Klaipėda

Kaip kalbėti, kad tave išgirstų? Klaipėda

Tai paskutinis aktyvus kalbėjimo seminaras šį pavasario - vasaros sezoną! Skirtas žmonėms, norintiems išmokti raiškiai, aiškiai ir taisyklingai reikšti savo mintis bei įgyti daugiau pasitikėjimo savimi.

Aiškinsimės, kodėl trūkinėja balsas, veliasi žodžiai, pritrūksta jėgų pabaigti sakinį, bei pateiksime aibę patarimų ir pratimų, kaip patobulinti savo kalbą ir įveikti kalbėjimo baimes.

Seminarą ves Aldona Vilutytė — aktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos ir scenos kalbos lektorė, Vilniaus universiteto balso lavinimo dėstytoja, kalbėjimo lavinimo trenerė, buvusi žinių radijo laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja ir profesionali filmų garsintoja bei dubliuotoja.

  • 2019-05-09  nuo 17:00
2019-05-09 17:00 2019-05-09 17:00 Europe/Vilnius Kaip kalbėti, kad tave išgirstų? Klaipėda Tai paskutinis aktyvus kalbėjimo seminaras šį pavasario - vasaros sezoną! Skirtas žmonėms, norintiems išmokti raiškiai, aiškiai ir taisyklingai reikšti savo mintis bei įgyti daugiau pasitikėjimo savimi. Aiškinsimės, kodėl trūkinėja balsas, veliasi žodžiai, pritrūksta jėgų pabaigti sakinį, bei... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kaip-kalbeti-kad-tave-isgirstu-klaipeda/date-20190509/ Klaipėda