„Kaip inovacijos pakeis profesijas ateityje?"

„Kaip inovacijos pakeis profesijas ateityje?"

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti renginyje „Kaip inovacijos pakeis profesijas ateityje?", kuris vyks š. m. gegužės 7 dieną 10:00 – 14:00 val., Klaipėdoje.

 

Automatizacija, skaitmenizacijos sprendimai ir visa technologinė pažanga keičia tradicinį darbo pobūdį. Šie pokyčiai vis įgauna pagreitį ir jau ne tolimoje ateityje šie procesai palengvins ne tik funkcijas tačiau ir pačias profesijas. Renginio metu pranešėjai dalinsis įžvalgomis ir patirtimi, su kokiais iššūkiais bei grėsmėmis susidursime ir kokios profesijos taps perspektyviausiomis? Tai unikali proga, sužinoti daugiau apie ateities profesijų tendencijas ir prognozes.

 

Renginyje ypač laukiami smulkiojo ar vidutinio verslo atstovai turintys inovatyvių idėjų, vykdantys ar planuojantys vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis, kurie turės galimybę ne tik išgirsti ekspertų įžvalgas, bet ir užduoti rūpimus klausimus.

 

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau registracija būtina dėl riboto vietų skaičiaus: https://mita.lrv.lt/lt/forms/kaip-inovacijos-pakeis-profesijas-ateityje

Programa jau netrukus: https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/kaip-inovacijos-pakeis-profesijas-ateityje

  • 2019-05-07  nuo 10:00
2019-05-07 10:00 2019-05-07 10:00 Europe/Vilnius „Kaip inovacijos pakeis profesijas ateityje?" Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti renginyje „Kaip inovacijos pakeis profesijas ateityje?", kuris vyks š. m. gegužės 7 dieną 10:00 – 14:00 val., Klaipėdoje.   Automatizacija, skaitmenizacijos sprendimai ir visa technologinė pažanga keičia tradicinį darbo pobūdį. Šie... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kaip-inovacijos-pakeis-profesijas-ateityje/date-20190507/ Light House Coworking, liepų g. 83, Klaipėda, Klaipėdoje