Kaimynų diena Klaipėdos senamiestyje

Kaimynų diena Klaipėdos senamiestyje

Kaimynų dienos proga Klaipėdos senamiesčio barų asociacija kartu su Klaipėdos senamiesčio gyventojų bendruomene ir partneriais kviečia visus švęsti KAIMYNŲ BENDRYSTĖS ŠVENTĘ!

Gegužės 26 d., sekmadienį, visi senamiestyje ir 10 km spinduliu gyvenantys, kuriantys ir verslaujantys kaimynai kviečiami susikrauti į pintines savo pagamintus užkandžius ir nuo 12 val. ateiti į Karlskronos aikštę susėsti prie bendro stalo ar tiesiog ant pievos. Mūsų laukia pažintys su kaimynais, galimybė skanauti kiekvieno namų virtuvėse ir senamiesčio barų virtuvių šefų parengtus nedidelius siurprizus, kviestinio @Red Bull didžėjaus valdomas muzikinis fonas ir, tikėkimės, nuostabus oras. Dėl pastarojo nesame garantuoti, todėl dėl visa ko pasirūpinome šventės partnerių lauko terasų prieinamumu:)

Europos kaimynų diena – renginys, skirtas skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Pirmą kartą ši diena buvo paminėta 1999 m. Prancūzijoje, dabar kaimynų susitikimai rengiami visoje Europoje. Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, stebimas gyventojų pilietiškumo stiprėjimas, bendruomeninių judėjimų aktyvumo augimas ir savanoryste paremtos veiklos populiarėjimas. Tam, kad kaip Šiaurės Europos šalyse, šie vykstantys procesai taptų pasitikėjimo verslu ir valdžios institutais pagrindu, reikia, kad visuomenėje daugiau pasitikėtų sprendimus priimančių asmenų veiksmais ir vieni kitais. Pasitikėjimas, kurį galima laikyti poreikio tikrinti kitų asmenų veiksmus nebuvimu, negalimas be žmonių tikėjimo, kad nepažįstamasis laikosi tam tikrų normų ir neturi nesąžiningų ketinimų, kad valstybė veikia skaidriai ir sąžiningai, vadovaudamasi doros principais.

Šventės partneriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos senamiesčio gyventojų bendruomenė, Klaipėda tourism, Bardakas. Klaipėda, STORAS KATINAS, Michaelson boutique hotel Klaipėda, Baltos Lėkštės, Bukowski baras Klaipeda, Muzikinis klubas "Bluez", Nesė Pramogų Bankas Klaipėda, Kavinė-baras "Senoji Hansa", Piccolini restoranas Klaipėda, Anikės kavinė, Coco restobaras, Friedricho pasažas, Piccolini restoranas Klaipėdai, DOCK, Seven, WAFF HAUS, Vyšnia, Muzikinis klubas "Bluez", Faksas Klaipėda, KANPAI Klaipėda, Red Bull

  • 2019-05-26  12:00 - 16:00
2019-05-26 12:00 2019-05-26 16:00 Europe/Vilnius Kaimynų diena Klaipėdos senamiestyje Kaimynų dienos proga Klaipėdos senamiesčio barų asociacija kartu su Klaipėdos senamiesčio gyventojų bendruomene ir partneriais kviečia visus švęsti KAIMYNŲ BENDRYSTĖS ŠVENTĘ! Gegužės 26 d., sekmadienį, visi senamiestyje ir 10 km spinduliu gyvenantys, kuriantys ir verslaujantys kaimynai kviečiami susikrauti į pintines savo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kaimynu-diena-klaipedos-senamiestyje/date-20190526/ Karlskronos aikštė, Karlskronos a., Klaipėda 91248, Lithuania, Klaipėda, Klaipėdoje