Ką apie meilę sau privalo žinoti kiekviena moteris?

Ką apie meilę sau privalo žinoti kiekviena moteris?

Ką apie meilę sau privalo žinoti kiekviena moteris?

REGISTRACIJA (PRIVALOMA): https://forms.gle/6x1yYgzoE1nSEnNj7

Per 5 intensyvaus darbo moterų saviugdoje metus pastebėjau ryškią tendenciją - dažna stengiamės išsiugdyti naujas savybes tam, kad labiau patiktume kitiems. Tai klaida. Galime džiaugtis ilgalaikiais saviugdos pasiekimais tik tada, kai ugdome savybes, kurių reikia ne kitiems (geresnė žmona, mama, meilužė, darbuotoja), o tas - kurių reikia mums pačioms. Mūsų, moterų, saviugdoje MEILĖ SAU vaidina lemiamą vaidmenį.

Kviečiu į svarbių atsakymų erdvę - čia sudėjau visą esmę to, ką apie meilės sau ugdymą privalome suprasti kiekviena, jei norime, kad ši graži ir reikalinga kasdienių žingsniukų kelionė priartintų mus prie savęs, užuot atitolinusi / statytų mus, užuot griovusi / vestų mus į savęs priėmimą, o ne į išsižadėjimą vardan kažkieno sukurtų idealų.

PASKAITOJE-KONSULTACIJOJE SUŽINOSITE:

◽️ Kas yra meilė sau ir kas meilė sau nėra?

◽️ Kokias didžiausias klaidas darome meilės sau kelyje?

◽️ Kas yra per stipri meilė kitiems ir kada ji kenkia pačiai moteriai?

◽️ Kodėl jokie išoriniai sėkmės atributai nepadeda užkamšyti vidinės tuštumos?

◽️ Kokią įtaką mūsų meilės sau suvokimui padarė santykis su mama?

◽️ Kaip atrasti sveiką balansą tarp meilės sau ir meilės kitiems?

◽️ Meilė sau santykiuose su vyru - kada ji padeda, o kada - ne?

Ir pagaliau:

◽️ Kokiais kasdieniais veiksmais ir praktikomis kuriami sveiki meilės sau įpročiai?


APIE MANE: esu Raminta Lapinskaitė (www.ramintalapinskaite.lt) - saviugdos trenerė, rašytoja, bestselerio MEILĖ SAU, ARBA KUO ATRAKINAMOS MOTERS SAVIVERTĖS DURYS autorė, egzistencinio koučingo specialistė, VšĮ Sąmoningų santykių studija bendraįkūrėja , dirbanti individualioje ir grupinėje moterų saviugdoje nuo 2014 m. Ekspertinės sritys: moterų saviugda / savivertė / emocinė laisvė

Puikiai žinau, kad meilė sau yra viso gyvenimo kelias, tačiau kartu ji ir kasdienių mažų žingsniukų kelionė savęsp. Padėjau tūkstančiams moterų žengti šiuos svarbius, gerą savijautą ir emocinę sveikatą laiduojančius žingsniukus, išmanau šiame kelyje mums kylančias kliūtis ir iššūkius, žinau, kas padeda, o kas kenkia - todėl kviečiu susitikti ir atvirai pasikalbėti šia mums visoms gyvybiškai svarbia tema.


!!! Dalinkitės, atsiveskite drauges, mamas, seseris - aktualu visoms - ir ateikite!

DATA: 2019.07.23 (antradienis)
LAIKAS: 18-20.30 val.
KAINA: 20 Eur mokant iš anskto pavedimu, 25 Eur mokant renginio dieną vietoje grynais
VIETA: National Hotel, Žvejų st. 21/ Teatro st. 1
REGISTRACIJA (PRIVALOMA): https://forms.gle/6x1yYgzoE1nSEnNj7

Info: Justė +370 678 04794

  • 2019-07-23  nuo 18:00
2019-07-23 18:00 2019-07-23 18:00 Europe/Vilnius Ką apie meilę sau privalo žinoti kiekviena moteris? Ką apie meilę sau privalo žinoti kiekviena moteris? REGISTRACIJA (PRIVALOMA): https://forms.gle/6x1yYgzoE1nSEnNj7 Per 5 intensyvaus darbo moterų saviugdoje metus pastebėjau ryškią tendenciją - dažna stengiamės išsiugdyti naujas savybes tam, kad labiau patiktume kitiems. Tai klaida. Galime džiaugtis ilgalaikiais... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/ka-apie-meile-sau-privalo-zinoti-kiekviena-moteris/date-20190723/ National Hotel konferencijų salė, Žvejų g. 21 / Teatro g. 1, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 20.00