K. Serebrenikovo filmas "Vasara"- "Kino karavano" lauko seansų projekto dalis

K. Serebrenikovo filmas "Vasara"- "Kino karavano" lauko seansų projekto dalis

Šeštą kartą organizuojamą „Kino karavaną“ judėti į priekį skatina noras kokybišką, autorinį kiną padaryti lengvai prieinamą kuo platesnei, įvairaus amžiaus auditorijai, skirtingiems socialiniams sluoksniams. Supažindinant Lietuvos miestų ir miestelių gyventojus su naujausiais pripažintų kino menininkų darbais, turtinamas kultūrinis Lietuvos regionų gyvenimas ir mažinama jų socialinė atskirtis. 
Vakaro metu bus parodytas „Kino pavasarį“ visoje Lietuvoje atidaręs garsaus teatro ir kino režisieriaus Kirilo Serebrenikovo muzikinis filmas „Vasara“. Tai romantiškas ir maištingas pasakojimas apie 9-ojo dešimtmečio Leningrado pogrindį, legenda tapusį Viktorą Cojų ir jo grupės „Kino“ pirmuosius akordus.
 

  • 2019-08-22  nuo 21:00
2019-08-22 21:00 2019-08-22 21:00 Europe/Vilnius K. Serebrenikovo filmas "Vasara"- "Kino karavano" lauko seansų projekto dalis Šeštą kartą organizuojamą „Kino karavaną“ judėti į priekį skatina noras kokybišką, autorinį kiną padaryti lengvai prieinamą kuo platesnei, įvairaus amžiaus auditorijai, skirtingiems socialiniams sluoksniams. Supažindinant Lietuvos miestų ir miestelių gyventojus su naujausiais pripažintų kino menininkų darbais,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/k-serebrenikovo-filmas-vasara-kino-karavano-lauko-seansu-projekto-dalis/date-20190822/ Šiaurinis ragas, Klaipėdoje