JUTTA NOAK "RAUDONOS PELYTĖS"

JUTTA NOAK "RAUDONOS PELYTĖS"

Birželio 15 d. 16 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks dviejų knygų: rašytojos Juttos Noak romano „Raudonos pelytės" ir Zigfrido Gronau (vok. Siegfried Gronau) knygos „Klyksmas vaiduoklių mieste: Vilko vaikai" pristatymas bei susitikimas su pačiais minėtų knygų autoriais.

Naujasis Juttos Noak romanas „Raudonos pelytės" pasakoja klajoklišką vienos šeimos istoriją, apimančią kelis šimtmečius. Autorė atveria lietuvių literatūroje dar netyrinėtą temą: tai Lietuvos vokiečių likimai bei Antrojo pasaulinio karo padariniai žmonėms, atsidūrusiems svetimose valstybėse, jų pastangos išgyventi, prisitaikyti ar kaip tik priešingai, išlaikyti savo tapatybę, išskirtinumą.

Zigfrido Gronau atsiminimai „Klyksmas vaiduoklių mieste" yra skausmingas pasakojimas apie 1945–1947 metų Karaliaučių, karo pabaigą ir užkariautojų iš rytų antplūdį į jiems svetimas žemes, neapykantą viskam, ką ten rado, žmonių kančias, badą, mirtis, žūtis, prievartavimus. Tai ne meniškas romanas, tai autentika, įvykių liudytojo liudijimai, nes tokį gyvenimą savo akimis matė šios knygos autorius. 

  • Birželio 15 d.  nuo 16:00
2018-06-15 16:00 2018-06-15 16:00 Europe/Vilnius JUTTA NOAK "RAUDONOS PELYTĖS" Birželio 15 d. 16 val. bibliotekos Konferencijų salėje  vyks dviejų knygų: rašytojos Juttos Noak romano „Raudonos pelytės" ir Zigfrido Gronau (vok. Siegfried Gronau) knygos „Klyksmas vaiduoklių mieste: Vilko vaikai" pristatymas bei susitikimas su pačiais minėtų knygų autoriais. Naujasis Juttos Noak... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/jutta-noak-raudonos-pelytes/date-20180615/ Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje