Judesio spektaklis „Pavogtas veidas“

Judesio spektaklis „Pavogtas veidas“

Pantomimos teatras „A“

„PAVOGTAS VEIDAS“ 

Scenarijaus autorius ir režisierius Aleksas Mažonas

Vaidina Laima Augutytė, Andrius Doleris, Jūratė Jocienė, Aleksas Mažonas, Vilma Rutė, Irina Tabak

 

„Esame tas, kas stengiamės atrodyti, todėl labai svarbu, kuo vis dėlto nusprendžiam apsimesti“ (Kurtas Vonegutas)

Pantomimos teatras „A“ pristato naują spektaklį „Pavogtas veidas". Tai istorija apie Žmogelį, kuris prarado savo veidą. Visi daug kartų esame girdėję posakį, kad gyvenimas – tai teatras, kuriame kiekvienas atlieka savo vaidmenį. Įsijautę į savo roles, nepastebime, kad netenkame kažko svarbaus, kažko džiugaus ir tyro. Ir nesuprantame, kad kaukės vagia mūsų veidus. Kaip žodis tampa kūnu, taip veidas tampa kauke, nuo kurios labai sunku pabėgti.

Karlo Kolodžio (Carlo Collodi) pasakoje Pinokis tampa berniuku. O kas atsitinka, kai įvyksta priešingai – žmogus tampa Pinokiu?.. 

 

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai

Informacija tel. (8 46) 410 565

Renginio organizatorius: Kultūros centras Žvejų rūmai.

 

https://www.tiketa.lt/LT/pavogtas_veidas_15914

  • Kovo 9 d.  nuo 18:00
2019-03-09 18:00 2019-03-09 18:00 Europe/Vilnius Judesio spektaklis „Pavogtas veidas“ Pantomimos teatras „A“ „PAVOGTAS VEIDAS“  Scenarijaus autorius ir režisierius Aleksas Mažonas Vaidina Laima Augutytė, Andrius Doleris, Jūratė Jocienė, Aleksas Mažonas, Vilma Rutė, Irina Tabak   „Esame tas, kas stengiamės atrodyti, todėl labai... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/judesio-spektaklis-pavogtas-veidas/date-20190309/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje