Jubiliejinės apeigos

Jubiliejinės apeigos

Choro „Aukuras“kūrybinės veiklos 25-mečiui skirta programa „Jubiliejinės apeigos“ į Koncertų salę sukvies kolektyvo draugus ir chorinio meno gerbėjus. Jubiliejinio koncerto scenoje choro ir publikos dėmesiu dalinsis du dirigentai – vienas iš kolektyvo įkūrėjų ir meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas bei tolimas svečias iš JAV, choro dirigentas Ira Spauldingas.

Niujorke gimęs, ilgus metus Europoje dirbęs ir vėl gimtinėn sugrįžęs baritonas, choro dirigentas ir pedagogas I. Spauldingas ir toliau daug keliauja po pasaulį, su įvairiais chorais rengdamas amerikiečių muzikos programas, dėsto Niujorko miesto koledže, vadovauja vokaliniams ansambliams bei chorams.  I. Spauldingas jau keletą kartų koncertavo Klaipėdoje su „Aukuro“ choru ir buvo labai šiltai sutiktas.

Koncerte I. Spauldingas diriguos amerikiečių kompozitorių kūrinius, kuriems fortepijonu pritars ilgametis choro koncertų partneris Saulius Šiaučiulis. A. Vildžiūnas vadovaus atliekant Johno Rutterio „Requiem“,  kurio metu chorui  akompanuos instrumentinis ansamblis.

Kiekviename choro „Aukuras“pasirodyme dera stiprūs balsai, aktorinis meistriškumas bei repertuaro įvairovė. Pastarajame – įvairių epochų ir stilių pasaulietinė bei bažnytinė muzika, džiazo kompozicijos ir spiričuelų aranžuotės. „Aukuro“ koncertinėje biografijoje – šimtai koncertų; choristų balsai skambėjo beveik visuose pasaulio žemynuose. 

Iki susitikimo „Jubiliejinėse apeigose“!

  • 2019-02-12  nuo 18:30
2019-02-12 18:30 2019-02-12 18:30 Europe/Vilnius Jubiliejinės apeigos Choro „Aukuras“kūrybinės veiklos 25-mečiui skirta programa  „Jubiliejinės apeigos“  į Koncertų salę sukvies kolektyvo draugus ir chorinio meno gerbėjus. Jubiliejinio koncerto scenoje choro ir publikos dėmesiu dalinsis du dirigentai – vienas iš kolektyvo įkūrėjų ir meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/jubiliejines-apeigos/date-20190212/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje