J.Šatunovas su naujausia programa “Netylėk”

J.Šatunovas su naujausia programa “Netylėk”

Sausio 17 d. Švyturio arenos didžiojoje scenoje pasirodys Rusijos estrados Legenda, Trijų dešimtmečių dievaitis– Jurijus Šatunovas!

Programoje „Netylėk“ skambės pamėgtos dainos ir naujos kompozicijos, sukurdamos nuoširdumo, romantikos ir pirmosios meilės atmosferą.

Jurijus – milijonus gerbėjų turintis dainininkas, vienas iš nedaugelio, kurie metams bėgant nenuvylė savo klausytojų. Vis tas pats jaunas balsas, atpažįstamas stilius, patraukli išvaizda, amžinos ir širdžiai artimos meilės temos, skambančios pilnutėlėse salėse ir kerinčios publiką. «Белые розы»(Belyje rozy), «Детство»(Detstvo), «Седая ночь»(sedaja noch), «Письмо »(pismo) – be šių dainų neįmanoma įsivaizduoti nė vieno Jurijaus Šatunovo koncerto.

Ilgai lauktos melodijos skambės ir per šį pasirodymą. Jurijus taip pat nudžiugins savo gerbėjus kompozicijomis iš šiuolaikinės savo kūrybos:«А лето цвета»(A leto cveta), «Не бойся» (Ne bojsia), «С Днём Рождения»( S dnem rozhdenija) , «Тет-а-тет»(Tet-a-Tet) “, «Жизнь моя (zhyzn moja)” ir
daugeliu kitų hitų, kuriems Jūs tikrai neliksite abejingi!

Nuoširdus ir atviras, jausmingas ir žavus artistas dosniai dalijasi savo energija ir „įžiebia“ publiką vos pasirodęs. Ateikite į amžinai jaunos Jurijaus Šatunovo muzikos koncertą ir „siauskyte” su juo!

  • 2020-01-17  nuo 19:00
2020-01-17 19:00 2020-01-17 19:00 Europe/Vilnius J.Šatunovas su naujausia programa “Netylėk” Sausio 17 d. Švyturio arenos didžiojoje scenoje pasirodys Rusijos estrados Legenda, Trijų dešimtmečių dievaitis– Jurijus Šatunovas! Programoje „Netylėk“ skambės pamėgtos dainos ir naujos kompozicijos, sukurdamos nuoširdumo, romantikos ir pirmosios meilės atmosferą. Jurijus –... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/j-satunovas-su-naujausia-programa-netylek/date-20200117/ Švyturio arena, Dubysos g. 10-1, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai