Ištark, išgirsk, išsaugok | Klaipėda

Ištark, išgirsk, išsaugok | Klaipėda

Šią birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, tik visi kartu galime pasiekti didžiulį tikslą - sujungti Lietuvą istorijos tiltais ir kartu garsiai ištarti 105 000 tremtinių ir politinių kalinių vardus, išgirsti jų likimus ir išsaugoti kiekvieno iš jų istoriją!

Šiemet tremtinių ir politinių kalinių vardų bei likimų skaitymai Klaipėdoje vyks aikštėje prie paminklo vieningai Lietuvai „Arka“ (Tiltų / H. Manto g.). Skaitymai prasidės birželio 14 d. 13 val. ir truks visą naktį tol, kol bus perskaitytas paskutinis vardas skaitymų knygoje iš 20 000 vardų ir likimų. 

Norinčius dalyvauti skaitymuose kviečiame registruotis adresu:www.misijasibiras.lt arba skaitymų dieną prisijungti prie gyvos eilės. 

Projekto MISIJA SIBIRAS organizuojama atminties akcija šiemet vyks net 10-yje miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Utenoje bei Jonavoje.

Prie skaitymų Klaipėdoje prisideda Klaipėdos miesto savivaldybėKultūros centras Žvejų rūmai Lietuvos skautijaAteitininkų federacijaKlaipėdos jaunimo organizacijų asociacija "Apskritasis stalas".

  • Birželio 14 d.
2018-06-14 2018-06-14 Europe/Vilnius Ištark, išgirsk, išsaugok | Klaipėda Šią birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, tik visi kartu galime pasiekti didžiulį tikslą - sujungti Lietuvą istorijos tiltais ir kartu garsiai ištarti 105 000 tremtinių ir politinių kalinių vardus, išgirsti jų likimus ir išsaugoti kiekvieno iš jų istoriją! Šiemet tremtinių ir politinių kalinių... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/istark-isgirsk-issaugok-klaipeda/date-20180614/ Klaipėda
Kiti kita