Hiperbolės legenda Igoris Berinas ir Huge Soul | Baras Jazzpilis

Hiperbolės legenda Igoris Berinas ir Huge Soul | Baras Jazzpilis

Legendinės grupės „Hiperbolė“ gitaristas, Igoris Berinas, daugumos dainų autorius, tokių kaip „Pamiršk mane“, „Aš ieškosiu Tavęs“, „Kodėl?“, „Vasara“, „Aš dar dainuosiu“ ir daugelio kitų dainų, kurias vyresnioji publika iki šiol puikiai prisimena, o naujajai kartai tai yra tarsi atradimas, visa tai matosi koncerto metu, kai visi puikiai moka dainų žodžius ir kartu dainuoja.
Prieš kelerius metus Edvinas Kišonas suburė grupę „Huge soul“, kuri savo muzikinį talentą suvienijo su „Hiperbolės“ legendiniu gitaristu Igoriu Berinu. Visi grupės „Huge soul“ nariai yra profesionalūs muzikantai su milžiniška, jaunatviška energija, begaliniu noru groti ir kurti. Grupė kartu su Igoriu, jam pačiam grojant solo gitara atgaivino „Hiperbolės“ dvasią, o puikus vokalistas Emilis Paškevičius kūriniams suteikia dar daugiau jaunatviškos energijos ir veržlumo. Šiuo metu Igoris Berinas ir grupė „Huge soul“ sėkmingai koncertuoja po visą Lietuvą.

  • 2019-04-12  nuo 22:00
2019-04-12 22:00 2019-04-12 22:00 Europe/Vilnius Hiperbolės legenda Igoris Berinas ir Huge Soul | Baras Jazzpilis Legendinės grupės „Hiperbolė“ gitaristas, Igoris Berinas, daugumos dainų autorius, tokių kaip „Pamiršk mane“, „Aš ieškosiu Tavęs“, „Kodėl?“, „Vasara“, „Aš dar dainuosiu“ ir daugelio kitų dainų, kurias vyresnioji publika iki šiol puikiai... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/hiperboles-legenda-igoris-berinas-ir-huge-soul-baras-jazzpilis/date-20190412/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje