Grafinio dizaino ir Photoshop pradžiamokslis

Grafinio dizaino ir Photoshop pradžiamokslis

Turi begalę idėjų, tačiau nežinai kaip jas realizuoti? Nori išmokti vizualiai perteikti savo mintis? O galbūt jūsų įmonė negali leisti kaskart samdytis profesionalaus grafikos dizaino, bet norisi turėti patrauklią vizualinę medžiagą?

Ateik į PHOTOSHOP mokymus Klaipėdoje ir išlaisvink vidinį menininką!

Kam skirti šie mokymai?

Šie mokymai skirti visiems, norintiems įgyti bazines Photoshop ir iš arčiau susipažinti su kompiuterinės grafikos subtilybėmis. Mokymuose pateikta medžiaga padės pradedantiesiems savarankiškai valdyti pagrindinius Photoshop įrankius bei susipažins su dizaino/maketavimo pagrindais. Šie mokymai taip pat skirti tiems, kurie jau yra susipažinę su Photoshop įrankiais, tačiau nori užtvirtinti savo žinias bei įgyti daugiau praktikos.

Ko išmoksite?

Mokymų metu bus pateiktas žinių ir įgūdžių paketas, reikalingas darbui su Photoshop. Susipažinsite su taisyklėmis galiojančiomis grafiniame dizaine ir išmoksite jas pritaikyti. Sužinosite, kaip bendrauti su dizaineriu, norint suformuoti jam užduotis, taip pat sužinosite, kaip bendrauti su klientu, jei norėsite integruotis į dizainerių gretas.

Ką gebėsite po mokymų?

Gebėsite sukurti koliažą, maketą, Facebook event cover’į, plakatą, ar kitą formatą spaudai.

Kas po mokymų?

1 mėnuo mentorystės bei atsakymai į visus klausimus. Visos pamokos bus filmuojamos ir video bus patalpinti mokymų grupės facebook paskyroje, jog visuomet galėtumėte prisiminti, ko išmokote.

DAUGIAU INFO: designbyruta@gmail.com

MOKYMŲ TURINYS

• Suspažinimas su įrankiais
Susipažinsite su pagrindiniais Photoshop'o įrankiais. Taip pat apžvelgsime jų parametrus ir galimybes. Kiekvieną įranki atskirai aptarsime ir darysime atskiras užduotis, kurios padės įtvirtinti jūsų žinias. Po kiekvienos paskaitos bus pateiktos sudėtingesnės namų darbų užduotys.

• Nuotraukų retušavimas
Filtrų sukūrimas, parinkimas, spalvų išryškinimas, defektų šalinimas ir pan. Pamatysite kaip filtrų pagalba galima išryškinti arba nuspalvint nuotraukas. Dirbsime su Jūsų individualiomis ar pasirinktomis nuotraukomis ar paveikslėliais.

• Failas spaudai
Sluoksnių paskirtis ir naudojimas. Išmoksite perkelti tekstūras. Šiurkštinti, ryškinti ar tamsinti atitinkamas vietas. Įrankiai: klonavimo, defektų šalinimo ir kt. Išmoksite sukurti failus, pateikti taisyklingai paruoštą failą spaustuvei, uždėti užlaidas, konvertuoti failų dydžius bei rezoliuciją. Būsite supažindinti su spalvų teorija bei jų psichologija.

• Maketavimas
Mokysimės sukurti plakatą (A4 ir A3 formato), skrajutę (A6 formato) bei vizitinę kortelę. Taip pat, kursime ir Kalėdinį atviruką!

• Fotomanipuliacijos
Kaukės (mask) naudojimas, kirpimas, klijavimas, šešėlių parinkimas, spalvų keitimas. Susipažinsime su galimybe pakeisti nuotraukos sritį. Manipuliavimas spalvomis, tekstūromis, atspindžiais ir t.t. Pamokose darysime fantastines kompozicijas

• Soc. tinklų komunikacijų dizainas
Facebooko viršelio kūrimas, nuotraukos maketas, kurį keliame į socialinius tinklus. Nuotrauka su informacija, šriftai ir kitos detalės. Individualus darbas su kiekvieno norima perteikti žinute, konsultavimas.

• Darbų pristatymas – paskutinė paskaita
Mokiniai pamokos metu gaus užduotis iš „kliento“ ir turės per duotą laiką jas atlikti bei pristatyti visai grupei.

Taip pat, Rūta yra paruošusi Jums nemažai papildomos informacijos, kuri pravers, jei netyčia nuspręsite, kad dizaino darbai – ne Jums. Visą šią informaciją sužinosite paskutinę mokymų dieną, po galutinio žinių įtvirtinimo. :)

Viso 48 akademinės valandos.

Naujųjų metų proga - AKCIJA! Kursų kaina 320 EUR*!
*Ankstesnė kaina 550 EUR

SVARBU: mokymosi datas derinsime pirmų dviejų susitikimų metu, kad visiems besimokantiems būtų patogu.

  • 2019-01-28  nuo 17:30
2019-01-28 17:30 2019-01-28 17:30 Europe/Vilnius Grafinio dizaino ir Photoshop pradžiamokslis Turi begalę idėjų, tačiau nežinai kaip jas realizuoti? Nori išmokti vizualiai perteikti savo mintis? O galbūt jūsų įmonė negali leisti kaskart samdytis profesionalaus grafikos dizaino, bet norisi turėti patrauklią vizualinę medžiagą? Ateik į PHOTOSHOP mokymus Klaipėdoje ir išlaisvink vidinį menininką! Kam skirti... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/grafinio-dizaino-ir-photoshop-pradziamokslis/ Klaipėda