Gintaras Januševičius /fortepijonas/

Gintaras Januševičius /fortepijonas/

Solinėje programoje „Naujasis kolosas“ pianistas Gintaras Januševičius - Concert Pianist pasakos istorijas iš XIX amžiaus pabaigos ir XX amžiaus pradžios, kai bado ir karų nualinti europiečiai pradėjo masiškai emigruoti į JAV. Niujorke, Čikagoje, Bostone ir kituose miestuose jie rado naujus namus ir prisidėjo prie nuostabios tų miestų kultūrinės mozaikos. Koncerte pianistas skambins Claude’o Debussy, Sergejaus Rachmaninovo, Vladimiro Horowitzo, Abramo Chasinso, Philipo Glasso ir kitų kompozitorių kūrinius, o jo ašimi taps solinė populiariosios George’o Gershwino „Žydrosios rapsodijos“ versija.

G. Januševičius išgarsėjo 2004-aisiais metais, tapęs jauniausiu Tarptautinio Monrealio konkurso finalininku. Netrukus sekė pasirodymai legendinėje Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos Didžiojoje salėje, Barselonos Palau de la Musica Catalana, Viurcburgo Rezidencijoje, Monrealio Wilfrido Pelletier salėje, Madrido Auditorijoje, Paryžiaus Salle Cortot, Berlyno Kapituliacijos salėje ir kitur. Atlikėjas grojo daugiau nei su 30 orkestrų, solines ir kamerines programas pristatė daugelyje Lietuvos ir Vokietijos miestų, taip pat Niujorke, Vašingtone, Hamamacu, Rio de Žaneire, Berlyne, Prahoje, Šendžene, Londone, Paryžiuje, Madride, Romoje, Vienoje, Barselonoje, Stokholme, Tel Avive, Varšuvoje, Budapešte, Dubline, Ciuriche, Kišiniove ir kitur.

2017 metais G. Januševičius Klaipėdoje įkūrė muzikinėmis idėjomis ir paskaitų įvairiapusiškumu garsėjančią vasaros fortepijono akademiją Klaipėda Piano Masters.


„Naujasis Kolosas“
Gintaras Januševičius /fortepijonas, Lietuva–Vokietija/

Programoje skambės: Sergėj Rachmaninov, George Gershwin, Abram Chasins, Vladimir Horowitz, Philip Glass ir kt.

  • 2019-05-31  18:30 - 20:15
2019-05-31 18:30 2019-05-31 20:15 Europe/Vilnius Gintaras Januševičius /fortepijonas/ Solinėje programoje „Naujasis kolosas“ pianistas Gintaras Januševičius - Concert Pianist pasakos istorijas iš XIX amžiaus pabaigos ir XX amžiaus pradžios, kai bado ir karų nualinti europiečiai pradėjo masiškai emigruoti į JAV. Niujorke, Čikagoje, Bostone ir kituose miestuose jie rado naujus namus ir prisidėjo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/gintaras-janusevicius-fortepijonas/date-20190531/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.80 - 14.80