Gerdos Jankevičiūtės knygos pristatymas

Gerdos Jankevičiūtės knygos pristatymas

Bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks Gerdos Jankevičiūtės poezijos knygos „Pasiskolinau laiko iš žemės“ pristatymas.

Iš Kupiškio rajono kilusi, Klaipėdoje gyvenanti medikė poezijos pasaulį atrado jau brandžiame amžiuje, kai vaikai užaugo, nebereikėjo skubėti į darbus. Nuo to laiko aktyviai kurianti poetė yra išleidusi jau šešias poezijos knygas, priklauso keturiems literatų klubams, yra Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narė.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  • 2019-05-23  nuo 17:00
2019-05-23 17:00 2019-05-23 17:00 Europe/Vilnius Gerdos Jankevičiūtės knygos pristatymas Bibliotekos Gerlacho palėpėje  vyks Gerdos Jankevičiūtės poezijos knygos „Pasiskolinau laiko iš žemės“ pristatymas. Iš Kupiškio rajono kilusi, Klaipėdoje gyvenanti medikė poezijos pasaulį atrado jau brandžiame amžiuje, kai vaikai užaugo, nebereikėjo skubėti į darbus. Nuo to laiko aktyviai kurianti... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/gerdos-jankeviciutes-knygos-pristatymas/date-20190523/ Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje