Gediminas Storpirštis: Mana širdis – mana šalis. Klaipėdai

Gediminas Storpirštis: Mana širdis – mana šalis. Klaipėdai

Po pasisekimo Vilniuje ir Kaune, gegužės 1 d. Gediminas Storpirštis su grupe atvyksta į uostamiestį! Dviejų dalių koncerte su pertrauka, Klaipėdiečiai išgirs ne tik autorines aktoriaus dainas, bet ir meistriškai valdomus teatrinius monologus! Pirmoji dalis, kaip žadama, bus kiek rimtesnė ir santūresnė, na o po pertraukos - viskas jau skambės žaismingai ir paišdykaujant! Smalsu kaip išdykauja Gediminas Storpirštis? Ateikite!

Klaipėdos koncertų salėje koncertuosiantis Lietuvos teatro ir kino aktorius, teatro pedagogas, dainų autorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis klausytojams žada naujus, įprastiems dainuojamosios poezijos koncertams nebūdingus potyrius! Koncerto žanras ir forma, anot, Gedimino, atspindi neįprastą ir naują požiūrį. Įsitikinkite patys!

G. Storpirščio kūryboje bene labiausiai atsispindi šiuolaikinių Lietuvos poetų kūryba. Be autorinių dainų, koncerte skambės ir J. Meko, M. Martinaičio, J. Marcinkevičiaus bei D. Kajoko eilės, bus skaitomas monologas iš spektaklio “Bunkeris”.
Koncerte aktorius scenoje bus ne vienas, programą atliks kartu su profesionalų ir tikrų bičiulių komanda:

Daumantas Slipkus- klavišai;
Vytis Nivinskas- kontrabosas;
Vytautas Mikeliūnas- smuikas;
Jonas Krivickas- gitara;
Darius Miniotas- perkusija;
Gediminas Storpirštis- gitara, vokalas.

Koncerto pradžia: 18:00val.
Trukmė: 2 h.
Durys atidaromos 17:30 val.
Informacija teikiama: info@showart.lt
Organizatorius: VšĮ „Renginių fabrikas“, kūrybos studija „SHOWART“
www.showart.lt

  • 2019-04-01  nuo 18:00
2019-04-01 18:00 2019-04-01 18:00 Europe/Vilnius Gediminas Storpirštis: Mana širdis – mana šalis. Klaipėdai Po pasisekimo Vilniuje ir Kaune, gegužės 1 d. Gediminas Storpirštis su grupe atvyksta į uostamiestį! Dviejų dalių koncerte su pertrauka, Klaipėdiečiai išgirs ne tik autorines aktoriaus dainas, bet ir meistriškai valdomus teatrinius monologus! Pirmoji dalis, kaip žadama, bus kiek rimtesnė ir santūresnė, na o po pertraukos -... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/gediminas-storpirstis-mana-sirdis-mana-salis-klaipedai/date-20190401/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje