FOLK in JAZZ | Vasaros muzikos vakarai

FOLK in JAZZ | Vasaros muzikos vakarai

FOLK in JAZZ, lietuvių liaudies dainos džiaze ir klasikoje – tai projektas, sujungiantis tris svarbiausias Lietuvos muzikinės kultūros tradicijas: liaudies dainas, klasikinę muziką ir džiazą. Jo programa, sudaryta iš dvylikos dainų, nauju aspektu pristatys penkių Lietuvos etnografinių regionų – Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos, Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos – liaudies muziką. Dainos ir improvizacijos jų temomis bus atliekamos derinant klasikinės ir džiazo muzikos stilius bei formas.

Specialiai šiam projektui džiazo pianistas Leonidas Mieldažis sukūrė šiuolaikiškas dainų aranžuotes, kuriose paliekama vietos improvizacijoms, išlaikant originalią dainų harmoniją.

Programoje skleisis spontaniška ir subtili muzikos interpretacija. Ją kurs ryškūs naujosios kartos Lietuvos muzikai, programos iniciatoriai – smuikininkė Dalia Dėdinskaitė ir violončelininkas Glebas Pyšniakas. Šį menininkų tandemą pažįstame ir kaip buvusius Klaipėdos kamerinio orkestro koncertmeisterius, mūsų Koncertų salėje jau pristačiusius keletą originalių ir meistriškai atliktų programų. Šįkart Dalia ir Glebas kartu su akordeonininku Tadu Motiečiumi kurs instrumentinį pritarimą savo unikaliu tembru, subtilumu ir profesionalumu Lietuvos džiazo scenoje išsiskiriančiai vokalistei Ugnei Bakanauskaitei.

Lietuvių liaudies dainos džiaze ir klasikoje

Ugnė Bakanauskaitė (vokalas), Dalia Dedinskaite - Violinist (smuikas), Gleb Pyšniak (violončelė), Tadas Motiečius - classical accordion (akordeonas)
Programa: Leonido Mieldažio džiazo stiliumi aranžuotos lietuvių liaudies dainos

  • 2019-07-18  nuo 20:00
2019-07-18 20:00 2019-07-18 20:00 Europe/Vilnius FOLK in JAZZ | Vasaros muzikos vakarai FOLK in JAZZ, lietuvių liaudies dainos džiaze ir klasikoje – tai projektas, sujungiantis tris svarbiausias Lietuvos muzikinės kultūros tradicijas: liaudies dainas, klasikinę muziką ir džiazą. Jo programa, sudaryta iš dvylikos dainų, nauju aspektu pristatys penkių Lietuvos etnografinių regionų – Aukštaitijos, Dzūkijos,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/folk-in-jazz-vasaros-muzikos-vakarai/date-20190718/ Klaipėdos koncertų salės kiemelis, Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.80 - 10.80