Filmas "Paslėptos figūros" ir susitikimas su NASA stažuotojomis

Filmas "Paslėptos figūros" ir susitikimas su NASA stažuotojomis

Kino klubas "8 1/2": Filmas "Paslėptos figūros" ir susitikimas su NASA stažuotojomis

Filmas apie realius įvykius ir realias moteris, padariusias NASA karjerą matematikos ir inžinerijos srityje. Istorijos centre – trys protingos juodaodės moterys Dorothy Vaughan, Mary Jackson ir Katherine Johnson, tačiau, turint galvoje, kad tai septintojo dešimtmečio pradžia, pats Šaltojo karo įkarštis, o juodaodžių teisės dar smarkiai suvaržytos, tai moterims nepaprastai sunku siekti karjeros, nes tenka nugalėti gausybę stereotipų. Tačiau šios moterys sulaužo visus lyties, rasės ir profesionalumo apribojimus, jų troškimas didžiai mąstyti ir pasiekti tai, ko dar niekas žmonių tarpe nebuvo pasiekęs, įrašo jas į JAV istoriją kaip tikrąsias JAV herojes. Filme pasirodo puikiai visiems žinomi aktoriai: Kevin Costner, Kirsten Dunst, Octavia Spencer ir kiti.

Po filmo kviečiame į susitikimą su NASA stažuotojomis - Vilniaus Universiteto Gyvybės mokslų centro biofizikos ketvirtakurse JUSTINA ŽVIRBLYTE ir Vilniaus Universiteto Chemijos ir Geomokslų fakulteto nanomedžiagų chemijos magistro antrakurse GINTARE PLEČKAITYTE.

Bilietai:
Su kino klubo kortele - 2 eur.
Ne klubo nariams - 4 eur

  • 2019-03-06  nuo 18:00
2019-03-06 18:00 2019-03-06 18:00 Europe/Vilnius Filmas "Paslėptos figūros" ir susitikimas su NASA stažuotojomis Kino klubas "8 1/2": Filmas "Paslėptos figūros" ir susitikimas su NASA stažuotojomis Filmas apie realius įvykius ir realias moteris, padariusias NASA karjerą matematikos ir inžinerijos srityje. Istorijos centre – trys protingos juodaodės moterys Dorothy Vaughan, Mary Jackson ir Katherine Johnson, tačiau,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/filmas-pasleptos-figuros-ir-susitikimas-su-nasa-stazuotojomis/date-20190306/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje