Fermentuotos arbatos iš lietuviškų augalų

Fermentuotos arbatos iš lietuviškų augalų

Fermentuotos arbatos iš lietuviškų augalų :

REGISTRACIJA (PRIVALOMA): https://goo.gl/forms/drxX9flgs8nfhgIA3

Jūratė You Reya dalinsis ilgamete augalų rinkimo džiovinimo ir fermentavimo patirtimi. Sužinosite, kaip ir kokius augalus rinkti, kaip patiems teisingai džiovinti, fermentuoti, laikyti augalus. Daug metų tyrinėjusi augalus, domėjusis fermentavimo procesais, Jūratė suprato, kad galima fermentuoti ne tik gaurometį. Pati sukūrusi, degustavusi daugybę naujų skonių, šiandien dalinasi sukaupta patirtimi su kitais. Mes tikrai galime mėgautis unikaliais ir subtiliais arbatų skoniais, galime patys pasiruošti tokių arbatų, kokių nerasite jokiuose prekybos centruose, ir visa tai iš Lietuvoje augančių augalų! Apie tai ir daug kitų įdomių dalykų sužinosite paskaitoje.

Degustuosime fermentuotas arbatas, mėgausimės subtiliais aromatais, drauge pabūsime jaukioje aplinkoje... Begurkšnodami arbatą, galbūt, ką nors intuityviai nusipiešime... Pamirškite visus rūpesčius ir savimi turėkite tik mielą jums puodelį arbatai.

Menininkė, gamtos mylėtoja, vertėja (išvertusi daugiau nei per 20 knygų iš anglų k.), baigė Klaipėdos universitetą Sveikatos mokslų fakultetą ir yra Rekreacijos (žmogaus fizinių bei dvasinių jėgų atstatymas) specialistė. Knygos "Intuityvusis piešimas. Greitas, lengvas ir efektyvus būdas harmonijai savyje atkurti" autorė. Mandalų mokyklėlės steigėja ir vadovė. Tiesiog kūrėja, jos kūrybos puslapis You Reya Designs.

DATA: 2019.03.01 (penktadienis)
LAIKAS: 17-19 val.
VIETA: Klaipėda, National Hotel, Žvejų g. 21 / Teatro g. 1
KAINA: 10 Eur (atsinešti savo mylimą puodelį)
REGISTRACIJA (PRIVALOMA): https://goo.gl/forms/drxX9flgs8nfhgIA3
INFO: Justė +370 678 04794

  • 2019-03-01  17:00 - 19:00
2019-03-01 17:00 2019-03-01 19:00 Europe/Vilnius Fermentuotos arbatos iš lietuviškų augalų Fermentuotos arbatos iš lietuviškų augalų : REGISTRACIJA (PRIVALOMA): https://goo.gl/forms/drxX9flgs8nfhgIA3 Jūratė You Reya dalinsis ilgamete augalų rinkimo džiovinimo ir fermentavimo patirtimi. Sužinosite, kaip ir kokius augalus rinkti, kaip patiems teisingai džiovinti, fermentuoti, laikyti augalus. Daug metų... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/fermentuotos-arbatos-is-lietuvisku-augalu/date-20190301/ National Hotel konferencijų salė, Žvejų g. 21 / Teatro g. 1, Klaipėda, Klaipėdoje