Fazė: Bass Case

Fazė: Bass Case

FAZE: BASS CASE

Praktinę reikšmę turi ne absoliuti vertė, o kampų skirtumus įprasta išreikšti laiko vienetais. Fazių skirtumai šiuo atveju taip pat atitinka skirtingus garso bangų dažnius.

HEBBE (Crucial Recordings Artikal Music) NL
https://soundcloud.com/hebbe-versteegh

Hebbe - talentas ir neapribojantis garsas, kuris pasižymi išskirtiniu ritmu. Pirmą kartą buvo pastebėtas ir atrastas Subway Recordings, nuo ko viskas ir prasidėjo. Šiuo metu jo kūriniai yra išleidžiami kartu su tokiais žinomais ir gerbiamais vardais BASS muzikos scenoje kaip J:Kenzo, Truth, Bukez Finezt ir Sleeper.

BREAKFAKE (Beneath The Surface) LV/UK
https://soundcloud.com/breakfake

Breakfake yra DJ ir prodiuseris iš Latvijos, buvęs Dabsolis radijo vedėjas grojęs daugelyje renginių uz savo šalies ribų. Šiuo metu gyvena Leeds mieste ir koncentruojasi į kūrybą, sujungdamas dub ir šiuolaikinės muzikos garsus.

DUKU (The Mine) LT/UK
https://soundcloud.com/dukubass

DJ ir bass muzikos šalininkas iš Klaipėdos, gyvenantis Brighton mieste į kurį sukviečia aukščiausio lygio tos muzikos atstovus kuruojantis savo vakarėlių seriją The Mine. Išskirtinių vinilų kolekcionierius, kurio DJ pasirodymuose galite išgirsti daug neįprastų ir tamsių elementų.

ALBERT THE HOOK
https://soundcloud.com/albertthehook

Gerai žinomas ir senai girdėtas Klaipėdoje, intensyviai ruošiasi šią vasarą drebinti uostamiestį Klaipėdos Sound festivaliu. Pirmą kartą atvyksta drebinti ir Pakhauz.

Įėjimas:
5 EUR / Nemokamai su penktadienio apyranke.
N-20 / Tik su asmens amžių patvirtinančiu dokumentu.

  • 2019-04-27  nuo 23:00
2019-04-27 23:00 2019-04-27 23:00 Europe/Vilnius Fazė: Bass Case FAZE: BASS CASE Praktinę reikšmę turi ne absoliuti vertė, o kampų skirtumus įprasta išreikšti laiko vienetais. Fazių skirtumai šiuo atveju taip pat atitinka skirtingus garso bangų dažnius. HEBBE (Crucial Recordings Artikal Music) NL https://soundcloud.com/hebbe-versteegh Hebbe - talentas ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/faze-bass-case/date-20190427/ Pakhauz, Skerdėjų g. 10, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.00