Facebook mokymai verslui

Facebook mokymai verslui

Bilietai: http://mokymai.perse.lt/?fbclid=IwAR1vPb3yOslWrbJKbRvUArTEDz6EmSkrDf7iLtR027cyoPFDO9m93dPUGlc 

Nežinote kaip veikia Facebook reklama, o Jūsų konkurentai jau seniai ja naudojasi? Facebook mokymai verslui – puiki proga susipažinti su reklama iš arčiau! Puikiai žinome, jog Klaipėdoje klesti smulkusis verslas, tačiau jo aktyvumas Facebook‘e kol kas vangus. Taip dažniausiai yra dėl to, kad reklamos paslaugos ne visiems įkandamos, be to, informacijos lietuvių kalba rasti ne taip paprasta. Tad dėl didelio klientų susidomėjimo PERSĖS komanda pristato Facebook mokymus verslui! Mokymai skirti smulkaus verslo atstovams, turintiems verslo paskyras Facebook, bet neišnaudojantiems visų reklamos galimybių.

Mokymų metu padėsime suprasti Facebook verslo paskyros privalumus, aptarsime turinio kūrimo tendencijas bei reklamos planavimą, nagrinėsime realius reklamos atvejus. Jeigu norite išmokti savarankiškai kurti reklamines kampanijas Facebooke ir išplėsti savo potencialių klientų ratą, šie mokymai kaip tik Jums!

TAIP PAT PRIMENAME, kad mokymų metu, reklamos specialistai atsakys į Jūsų klausimus.
Programa: http://mokymai.perse.lt/

  • 2019-05-28  nuo 09:00
2019-05-28 09:00 2019-05-28 09:00 Europe/Vilnius Facebook mokymai verslui Bilietai: http://mokymai.perse.lt/?fbclid=IwAR1vPb3yOslWrbJKbRvUArTEDz6EmSkrDf7iLtR027cyoPFDO9m93dPUGlc   Nežinote kaip veikia Facebook reklama, o Jūsų konkurentai jau seniai ja naudojasi? Facebook mokymai verslui – puiki proga susipažinti su reklama iš arčiau! Puikiai žinome, jog Klaipėdoje... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/facebook-mokymai-verslui/date-20190528/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje