Eola sveikatingumo žygis su Žalia giria!

Eola sveikatingumo žygis su Žalia giria!

Remiant VšĮ. Gyvūnų globos namus „Linksmosios pėdutės“, š.m. gegužės 4 d. VŠĮ „EOLA plius“ organizuoja net trijų skirtingų maršrutų, ypatingai vaizdingą, žygį, nuo Klaipėdos vasaros koncertų estrados, Olando kepurės link. „EOLA“ sveikatingumo žygis su „Žalia giria“ skirtas skatinti sveiką gyvenimo būdą, atsisakant svaigalų ir leidžiant laisvalaikį turiningai. Geriausia tai, kad ne tik praleisite laiką aktyviai, bet ir paremsite keturkojus "Linksmųjų pėdučių" globotinius.

Jei apie žygį svajoji jau seniai, bet vis dar nedrįsti, čiupk visą savo šeimą, draugą ar savo augintinį ir leidžiamės į trasą! Pavasario saulė, miško samanų kvapas bei pajūrio gamta. Tokiam renginiui apibūdinti tikrai tinka žodis UNIKALU! Žygiui bus paruoštos net trys (8, 19 ir 26 km) trasos. Renkantis bet kurią trasą, į dalyvio mokestį įskaičiuota: dalyvio kortelė, maršruto schema, startinis užkandžių paketas, vanduo, užkandžiai sustojimo metu, diplomas, o jei ilgesnį kelią keliausit, dar ir pietūs!

Prisidėdami prie gražios socialinės akcijos, remdami beglobius keturkojus, švęskime pavasarį EOLA sveikatingumo žygyje!

VISA REIKALINGA INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: https://www.eola.lt/zygis/

  • Gegužės 4 d.  09:00 - 17:00
2019-05-04 09:00 2019-05-04 17:00 Europe/Vilnius Eola sveikatingumo žygis su Žalia giria! Remiant VšĮ. Gyvūnų globos namus „Linksmosios pėdutės“, š.m. gegužės 4 d. VŠĮ „EOLA plius“ organizuoja net trijų skirtingų maršrutų, ypatingai vaizdingą, žygį, nuo Klaipėdos vasaros koncertų estrados, Olando kepurės link. „EOLA“ sveikatingumo žygis su „Žalia giria“... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/eola-sveikatingumo-zygis-su-zalia-giria-1/date-20190504/ Klaipėda