Ekskursija "Senamiesčio skulptūros"

Ekskursija "Senamiesčio skulptūros"

Klaipėda – jūros, vėjų ir neabejotinai skulptūrų miestas. Gatves ir aikštes puošia daugybė skulptūrų, tikslaus skaičiaus turbūt mums niekas ir pasakyti negali.

Jei esate klaipėdietis – dažnai pro kai kurias iš miesto skulptūrų praeinate, jei esate miesto svečias – gal tik retkarčiais aplink jas pasmalsaujate. O kai kurių iš jų gal visai niekada nepastebėjote? Nieko keisto – skulptūros mums atrodo nebylios. Bet ar tikrai jos tokios? Ką mums jos papasakotų jas pakalbinus? Kokia jų prasmė, kada ir kodėl jos atsirado konkrečioje vietoje, kaip jos siejasi su Klaipėdos miestu?

Pabandyti rasti atsakymus į šiuos klausimus kviečiu ekskursijoje „Senamiesčio skulptūros“. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po Klaipėdos senamiestį ir aplankysime bei pakalbinsime pačias iškalbingiausias čia esančias skulptūras.

Ekskursiją pradėsime prie skulptūros „Vaiduoklis“ (prie Pasukamojo tiltelio).
Ekskursiją baigsime – prie skulptūros „Neringa“ (prie Senojo turgaus žiedo).

Ekskursijos trukmė – ~1 val. 45 min.

Norinčius dalyvauti, kviečiu registruotis el. paštu 1252ekskursijos@gmail.com, nurodant, ekskursijos datą ir kiek asmenų dalyvaus.

Ekskursiją Jums ves gidė Agnė Abramovičienė. Tel. Nr. 8 608 00 817.

Ekskursija NEMOKAMA, bet jos pabaigoje, jei nuspręsite, kad verta, galėsite atsidėkoti arbatpinigiais ir šypsena arba tik šypsena :)

Iki susimatymo!

P.S. Likus iki ekskursijos 5 min. ir ekskursijos metu, telefono garsą esu išjungusi, tad deja į Jūsų skambutį atsiliepti negalėsiu.

  • 2019-08-21  nuo 17:30
2019-08-21 17:30 2019-08-21 17:30 Europe/Vilnius Ekskursija "Senamiesčio skulptūros" Klaipėda – jūros, vėjų ir neabejotinai skulptūrų miestas. Gatves ir aikštes puošia daugybė skulptūrų, tikslaus skaičiaus turbūt mums niekas ir pasakyti negali. Jei esate klaipėdietis – dažnai pro kai kurias iš miesto skulptūrų praeinate, jei esate miesto svečias – gal tik retkarčiais aplink jas... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/ekskursija-senamiescio-skulpturos/date-20190821/ Klaipėda