Ekskursija dviračiais ,,Klaipėdos Dvarai" 2 dalis

Ekskursija dviračiais ,,Klaipėdos Dvarai" 2 dalis

Sveiki,

Šeštadienį dviračiais pasivažinėjome po pietinę Klaipėdą ir jos apylinkes, aplankėme tryliką dvarų, tiesa, daugelio iš jų radome tik pėdsakus, bet pakeliui aptikome įvairių kitų įdomių istorinių objektų ir žinoma, karo pėdsakų. Tiems, kam nepavyko sudalyvauti, nenusiminkite, ir sekite naujienas, ekskursija būtinai bus kartojama ateity.

Šįkart kviečiu pratęsti kelionę šiaurinėje miesto dalyje. Pradėsime nuo ten, kur prasidėjo miesto istorija, trumpai apžvelgsime miesto fortifikacijos raidą ir jos palikimą bei įtaką šiandieniniam miestui, tada pratęsime kelionę šiaurės link ir aplankysime likusius dvarus bei juos supančius objektus.

Ekskursijos pradžia: 2019-06-15 d. šeštadienis, 15:00 h.

Pradžios taškas: Piliavietės kiemas (koordinatės pagal Google - 55°42'18"N 21°07'42"E).

Atstumas: 20 km.

Trukmė: apie 4 valandas. Priklausys nuo judėjimo tempų ir poilsio sustojimų, kuriuos stengsimės derinti taip, kad kelionė būtų priimtina ir maloni visiems.

Registracija: el. paštu 1944memel@gmail.com arba tel. +37068147842

Kaina: NEMOKAMA (jeigu patiks, ekskursijos pabaigoje galite atsidėkoti arbatpinigiais).

DĖMESIO: važiuosime dviračiais, tačiau maršrutas ne visur atitiks idealaus dviračių tako sąlygas, todėl pageidautina, kad dviračiai būtų tvarkingi, su veikiančiais pavarų ir stabdžių mechanizmais. Taip pat įspėju, kad trasa nebus pati lengviausia, ypač jei kaitins saulė, todėl pageidautina, kad į pradžios tašką neatvyktumėte jau būdami pavargę. Jeigu gyvenate toliau, atsivežkite dviračius automobiliu arba autobusu. Kelionę baigsim Giruliuose, todėl turėkite omeny, kad iš ten reiks dar ir grįžti namo. Pasiimkite atsigerti ir užkąsti.

Iki susimatymo!

Jūsų gidas Aivaras

  • 2019-06-15  nuo 15:00
2019-06-15 15:00 2019-06-15 15:00 Europe/Vilnius Ekskursija dviračiais ,,Klaipėdos Dvarai" 2 dalis Sveiki, Šeštadienį dviračiais pasivažinėjome po pietinę Klaipėdą ir jos apylinkes, aplankėme tryliką dvarų, tiesa, daugelio iš jų radome tik pėdsakus, bet pakeliui aptikome įvairių kitų įdomių istorinių objektų ir žinoma, karo pėdsakų. Tiems, kam nepavyko sudalyvauti, nenusiminkite, ir sekite naujienas, ekskursija... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/ekskursija-dviraciais-klaipedos-dvarai-2-dalis/date-20190615/ Klaipėdos piliavietė, Priešpilio g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje