Ekskursija dviračiais ,,Klaipėdos Dvarai" 1 dalis

Ekskursija dviračiais ,,Klaipėdos Dvarai" 1 dalis

Norite geriau pažinti Klaipėdą? Pabodo nuolat girdimi populiariosios istorijos pasakojimai ir norite sužinoti kažką daugiau? O gal tiesiog norit prasilėkti dviračiais ir pamatyti mažiau žinomų vietų, išgirsti įdomių pasakojimų bei atrasti kažką naujo?

Kviečiu jus į kelionę dviračiais, kurios metu pažvelgsime į turistų mažiausiai lankomas miesto vietas, miegamuosius rajonus ir priemiesčius visai kitu kampu.

Ekskursijos eigoje pamatysime, kaip drastiškai keitėsi mūsų kraštas per pastarąjį šimtmetį, aplankysime išlikusius ir neišlikusius visą miestą kadaise supusius dvarus, bei aplink juos buvusius įdomesnius objektus, pamatysime kokią įtaką šie objektai padarė šiandieninio miesto vystymuisi, susipažinsime su tamsesne Klaipėdos istorijos puse, apie kurią ilgą laiką buvo tylima.

Ekskursijos pradžia: 2019-06-08 d. šeštadienis, 15:00 h.

Pradžios taškas: Sąjūdžio parkas, prie paminklo Sąjūdžio dvidešimtmečiui (koordinatės pagal Google - 55°39'42"N 21°11'06"E).

Atstumas: 30 km.

Trukmė: 4 - 5 valandos. Priklausys nuo judėjimo tempų ir poilsio sustojimų, kuriuos stengsimės derinti taip, kad kelionė būtų priimtina ir maloni visiems.

Registracija: el. paštu 1944memel@gmail.com arba tel. +37068147842

Kaina: NEMOKAMA (jeigu patiks, ekskursijos pabaigoje bus galima atsidėkoti arbatpinigiais).

DĖMESIO: važiuosime dviračiais, tačiau maršrutas ne visur atitiks idealaus dviračių tako sąlygas, bus nemažai sustojimų, įkalnių, nuokalnių, vietomis teks pavažiuoti žvyrkeliu, kirsti gatves, kelis kartus teks kirsti geležinkelį, vienoje atkarpoje apie 200m reikės pasivežti dviračius lauko keliu, todėl pageidautina, kad dviračiai būtų tvarkingi, su veikiančiais pavarų ir stabdžių mechanizmais. Taip pat įspėju, kad trasa nebus pati lengviausia, ypač jei kaitins saulė, todėl pageidautina, kad į pradžios tašką neatvyktumėte jau būdami pavargę. Jeigu gyvenate kitame miesto gale, atsivežkite dviračius automobiliu, arba autobusu. Pasiimkite atsigerti ir užkąsti.

Iki susimatymo!

Jūsų gidas Aivaras

  • 2019-06-08  nuo 15:00
2019-06-08 15:00 2019-06-08 15:00 Europe/Vilnius Ekskursija dviračiais ,,Klaipėdos Dvarai" 1 dalis Norite geriau pažinti Klaipėdą? Pabodo nuolat girdimi populiariosios istorijos pasakojimai ir norite sužinoti kažką daugiau? O gal tiesiog norit prasilėkti dviračiais ir pamatyti mažiau žinomų vietų, išgirsti įdomių pasakojimų bei atrasti kažką naujo? Kviečiu jus į kelionę dviračiais, kurios metu pažvelgsime į turistų mažiausiai... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/ekskursija-dviraciais-klaipedos-dvarai-1-dalis/date-20190608/ Sąjūdžio Parkas, Laukininkų g. 30, Klaipėda, Klaipėdoje