Edukacijų Vasaros vėjai: raidžių dėlionė - spauda literomis

Edukacijų Vasaros vėjai: raidžių dėlionė - spauda literomis

Visą vasarą, kiekvieną ketvirtadienį, kviečiame dalyvauti „Edukacijų vasaros vėjų" kūrybinėse-edukacinėse dirbtuvėse „Raidžių dėlionė: spauda literomis". Literos - tai praeityje spaudoje naudotos metalinės kaladėlės su iškilu veidrodiniu simbolio atvaizdu. Tekstas iš literų renkamas į specialią, tam skirtą formą, kurią patepus dažais ir priglaudus, simbolis atsispaudžia popieriuje. Dirbtuvių metu sužinosite kaip sukurtą tekstą atsispausdinti šiuo ypatingai retai naudojamu būdu. Kviečiame spausdinti išskirtinio dizaino atvirukus, kvietimus, skirtukus ar sveikinimus.

Dirbtuvės atviros visiems kiekvieną vasaros trečiadienį, 2018 m. birželio-rugpjūčio mėnesiais. Kviečiame apsilankyti bet kuriuo metu nuo 10.00 val. iki 18.00 val. Registracija nereikalinga!
Supažindinsime su reikalingomis priemonėmis ir teksto rinkimo literomis technika, o visus likusius darbus atlikti padės Jūsų vaizduotė.

Susitikime Edukacinėje erdvėje! (H..Manto g. 9A)

Daugiau „Edukacijų vasaros vėjų" dirbtuvių:
https://www.facebook.com/events/1005060266336338/

  • Birželio 1 d.
2018-06-01 2018-06-01 Europe/Vilnius Edukacijų Vasaros vėjai: raidžių dėlionė - spauda literomis Visą vasarą, kiekvieną ketvirtadienį, kviečiame dalyvauti „Edukacijų vasaros vėjų" kūrybinėse-edukacinėse dirbtuvėse „Raidžių dėlionė: spauda literomis". Literos - tai praeityje spaudoje naudotos metalinės kaladėlės su iškilu veidrodiniu simbolio atvaizdu. Tekstas iš literų renkamas į specialią, tam... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/edukaciju-vasaros-vejai-raidziu-delione-spauda-literomis/date-20180601/ Klaipėda