Džiazas po liepomis

Džiazas po liepomis

Kiekvieną vasarą Klaipėdoje skamba daug džiazo muzikos. Šalia Koncertų salės esančio parko estrada taip pat yra ta vieta, kuri vakarais alsuoja liberaliu džiazo ritmu. Jau tapo įprasta vasaros viduryje čia klausytis „Džiazo po liepomis“ ir mėgautis visiems puikiai pažįstamų klaipėdiečių atlikėjų muzikavimu.

Šiemet Vasaros koncertų ciklas jau trečiąjį kartą pamalonins klausytojus šio stiliaus muzikos programa. Ją atliks Klaipėdos choras „Aukuras“, vadovaujamas ir diriguojamas Alfonso Vildžiūno, bei žinomi džiazo meistrai, gyvenantys ir kuriantys Klaipėdoje. Tai Saulius Šiaučiulis (klavišiniai), Laimonas Urbikas (saksofonas), Paulius Stonkus (bosinė gitara) ir Edmundas Federavičius (mušamieji). Ši ketveriukė dažnai pasirodo kartu. Prieš porą metų Vasaros koncertų cikle jie jau pristatė džiazo programą, parengtą su „Aukuru“. Tikimės, kad ir šiemet jų meistriškos improvizacijos puikiai susijungs su choro dainuojamais kūriniais ir užlies parko estrados erdvę svaigiais skambesiais.

Klaipėdos choras Aukuras
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Saulius Šiaučiulis (fortepijonas), Laimonas Urbikas (saksofonas), Edmundas Federavicius (mušamieji), Paulius Stonkus (bosinė gitara)
Programa: Kirby Shaw, George Gershwin, Hoagy Carmichael, Duke Ellington, Jon Hendricks, Moses Hogan
 

  • 2019-07-17  nuo 20:00
2019-07-17 20:00 2019-07-17 20:00 Europe/Vilnius Džiazas po liepomis Kiekvieną vasarą Klaipėdoje skamba daug džiazo muzikos. Šalia Koncertų salės esančio parko estrada taip pat yra ta vieta, kuri vakarais alsuoja liberaliu džiazo ritmu. Jau tapo įprasta vasaros viduryje čia klausytis „Džiazo po liepomis“ ir mėgautis visiems puikiai pažįstamų klaipėdiečių atlikėjų muzikavimu. Šiemet... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/dziazas-po-liepomis/date-20190717/ Vasaros estrada, Liepojos g. 1, Klaipėda, Klaipėdoje