Dviračių turas – Klaipėdos miesto istorijos vingiais ir dabartimi

Dviračių turas – Klaipėdos miesto istorijos vingiais ir dabartimi

Susitikimo vieta: Klaipėdos piliavietė, 10 val.

Sudėtingumas: nesudėtingas

Trukmė ir atstumas: 3val., 18 km.

Susitikimo vieta ir turo pradžia Klaipėdos piliavietė, iš čia išaugo miestas. Susipažinę, kada ir kaip buvo įkurtas Memelis/Klaipėda, pajudėsime iki Kruizinių laivų terminalo. Apsukę ratą ir susipažinę su uosto raida stabtelsime prie daugiau nei šimtą metų mums tarnaujančio technikos paminklo, pasukamo tiltelio. Riedėdami Žvejų gatve atsidursime senamieščio širdyje esančioje teatro aikštėje, dar vadinamoje  Anikės aikšte.

Toliau važiuosime palei Dangės upę pro miesto įžymybes: fachverkinius sandėlius, Biržos tiltą, burlaivį Meridianas, miesto įtvirtinimo fragmentą Jono kalnelį. Smagiai riedėdami dviračio taku pasieksime buvusio Bachmano dvaro kompleksą.  Apžiūrėję išlikusio komplekso pastatus toliau riedėsime puikiu dviračio taku iki botanikos sodo. Atsikvėpę ir pasigrožėję Dangės šlaitais,  perkirtę Dragūnų kvartalą pasieksime Girulių mišką.Tada patrauksim atgal į miesto centrą, sustosim Skulptūrų parke ir  turą pabaigsime  Atgimimo aikštėje.

Šio turo metu  išgirsite daug įdomių legendų, istorinių pasakojimų apie seniausią Lietuvos miestą, susipažinsite su jo simboliais, bei pamatysite miestą iš naujų perspektyvų.

Beveik visas turas eina dviračių takais, todėl  yra lengvas  ir nesudėtingas. Kviečiame Jus susipažinti su miesto istorija ir patirti gražų nuotykį.

Įsidėkite užkąsti ir vandens, pagal situaciją stabtelėsime bendram piknikui.

Į dviračio turo kainą įskaičiuota: turo vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Grupė jau pilna. Galima registruotis tik laukiančiųjų sąraše. 
Būtina susisiekti e-paštu info@windbiketours.com

  • 2019-04-22  10:00 - 13:00
2019-04-22 10:00 2019-04-22 13:00 Europe/Vilnius Dviračių turas – Klaipėdos miesto istorijos vingiais ir dabartimi Susitikimo vieta: Klaipėdos piliavietė, 10 val. Sudėtingumas: nesudėtingas Trukmė ir atstumas: 3val., 18 km. Susitikimo vieta ir turo pradžia Klaipėdos piliavietė, iš čia išaugo miestas. Susipažinę, kada ir kaip buvo įkurtas Memelis/Klaipėda, pajudėsime iki Kruizinių laivų terminalo. Apsukę ratą ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/dviraciu-turas-klaipedos-miesto-istorijos-vingiais-ir-dabartimi/date-20190422/ Klaipėdos piliavietė, Priešpilio g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje WIND BIKE TOURS | Vilmantė Matutienė. info@windbiketours.com
  • Kaina: 5.00
Daugiau informacijos