Dviračių turas -Klaipėdos miesto istorijos vingiais ir dabartimi

Dviračių turas -Klaipėdos miesto istorijos vingiais ir dabartimi

Susitikimo vieta: Klaipėdos piliavietė, 10 val.
Sudėtingumas: nesudėtingas
Trukmė ir atstumas: 3val., 18 km.
10 val. Susitikimo vieta ir turo pradžia Klaipėdos piliavietė, iš čia išaugo miestas. Susipažinę, kada ir kaip buvo įkurtas Memelis/Klaipėda, pajudėsime iki Kruizinių laivų terminalo. Apsukę ratą ir susipažinę su uosto raida stabtelsime prie daugiau nei šimtą metų mums tarnaujančio technikos paminklo, pasukamo tiltelio. Riedėdami Žvejų gatve atsidursime senamieščio širdyje esančioje teatro aikštėje, dar vadinamoje Anikės aikšte.
Toliau važiuosime palei Dangės upę pro miesto įžymybes: fachverkinius sandėlius, Biržos tiltą, burlaivį Meridianas, miesto įtvirtinimo fragmentą Jono kalnelį. Smagiai riedėdami dviračio taku pasieksime buvusio Bachmano dvaro kompleksą. Apžiūrėję išlikusio komplekso pastatus toliau riedėsime puikiu dviračio taku iki botanikos sodo. Atsikvėpę ir pasigrožėję Dangės šlaitais, perkirtę Dragūnų kvartalą pasieksime Girulių mišką.Tada patrauksim atgal į miesto centrą, sustosim Skulptūrų parke ir turą pabaigsime Atgimimo aikštėje.
Šio turo metu išgirsite daug įdomių legendų, istorinių pasakojimų apie seniausią Lietuvos miestą, susipažinsite su jo simboliais, bei pamatysite miestą iš naujų perspektyvų.
Beveik visas turas eina dviračių takais, todėl yra lengvas ir nesudėtingas. Kviečiame Jus susipažinti su miesto istorija ir patirti gražų nuotykį.
Įsidėkite užkąsti ir vandens, pagal situaciją stabtelėsime bendram piknikui.
Dviračių turo kaina: 5 € asmeniui.
REGISTRACIJA Į TURĄ:
https://www.ingridatours.lt/kelione/dviraciu-turas-klaipedos-miesto-istorijos-vingiais-ir-dabartimi/

  • 2019-05-26  nuo 10:00
2019-05-26 10:00 2019-05-26 10:00 Europe/Vilnius Dviračių turas -Klaipėdos miesto istorijos vingiais ir dabartimi Susitikimo vieta: Klaipėdos piliavietė, 10 val. Sudėtingumas: nesudėtingas Trukmė ir atstumas: 3val., 18 km. 10 val. Susitikimo vieta ir turo pradžia Klaipėdos piliavietė, iš čia išaugo miestas. Susipažinę, kada ir kaip buvo įkurtas Memelis/Klaipėda, pajudėsime iki Kruizinių laivų terminalo. Apsukę ratą ir susipažinę su... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/dviraciu-turas-klaipedos-miesto-istorijos-vingiais-ir-dabartimi-1/date-20190526/ Klaipėda