Dviračiais Klaipėda,Dreverna,Ventės ragas-švyturys

Dviračiais Klaipėda,Dreverna,Ventės ragas-švyturys

Susitikimo laikas, vieta: birželio 15d. 8.20 val. traukinių stotis, Priestočio g. 1, Klaipėda
Sudėtingumas: nesudėtingas
Trukmė ir atstumas: 10val., 55 km.
Lankomi objektai: Drevernos apžvalgos bokštas ir laivų prieplauka, Ventės paukščių žiedavimo stotis ir senasis švyturys, Aukštumalės pelkė, Šilutė.
8.20 val. susitikime Klaipėdos traukinių stotyje. Traukinys į Priekulę išvyksta 8.45 val. Kelionės trukmė traukiniu apie puse valandos. Priekulėje sėdame ant dviračių ir minam link Drevernos. Perkirtę XIX a.Vilhelmo kanalą, kuriuo buvo plukdomi sieliai, už kelių kilometrų pasieksime Drevernos uostelį. Čia iš naujai įrengto apžvalgos bokšto pasigrožėsime nuostabiais Kuršių marių ir Kuršių nerijos vaizdais. Išgirsite gido pasakojimą apie šio krašto žvejų gyvenimą, papročius ir kitokį gyvenimo būdą bei Vilhelmo kanalo atsiradimo istoriją.
Atsikvėpę toliau trauksime į Ventę. Kelias vingiuoja pro banglentininkų rojų- Svencelę, per Kintų botanikos draustinį bei Kintų gyvenvietę, palei Kuršių marias. Važiuodami dviračiu grožėsimės besikeičiančiu landšaftu, mus nuolat lydės įvairių paukščių giesmės. Ventėje pasitiks ornitologas, papasakos bei parodys kaip žieduojami paukščiai.
Po to skanausime Eleonoros žuvienę, kurią ragausime jaukioje šeimininkės sodyboje. Pasistiprinę pajūrio krašto delikatesu, turą tęsime iki Aukštumalės aukštapelkės. Tai pirma pasaulyje mokslinėje literatūroje pries šimtą metų aprašyta aukštapelkė, kurioje išgaunamos durpės. Dalis aukštapelkės paskelbta telmologiniu draustiniu su unikalia flora ir fauna. Čia aptinkama apie 200 rūšių augalų iš kurių net 10 įtraukta į Lietuvos Raudonąją knygą.
Turą užbaigsime Šilutėje/Heydekrug. Pravažiuosite Hugo Šojaus muziejų, sužinosite kuo nusipelnė šiam kraštui Hermanas Zudermanas ir kitų įdomių šio istorinio miesto įdomybių.
16.30 val. Traukiniu išvyksime iš Šilutės į Klaipėdą.
Turo kainai: 12 € asmeniui.
Papildomos išlaidos:
Traukinio bilietas Klaipėda-Priekulė, Šilutė-Klaipėda su dviračių transportavimu- 8.70 € asmeniui. Ornitologo ekskursija 1 € asmeniui. Eleonoros žuvienė – 5 € asmeniui.
Registracija į turą:
https://www.ingridatours.lt/kelione/dviraciu-turas-klaipeda-dreverna-ventes-ragas-aukstumales-svyturys-silute/

**** Pažymėtina. Traukinio vagonas bus prikabinamas tik mūsų keliautojams, todėl keliaujančių skaičių būtina žinoti vėliausiai tris dienas prieš turą.

  • 2019-06-15  nuo 08:20
2019-06-15 08:20 2019-06-15 08:20 Europe/Vilnius Dviračiais Klaipėda,Dreverna,Ventės ragas-švyturys Susitikimo laikas, vieta: birželio 15d. 8.20 val. traukinių stotis, Priestočio g. 1, Klaipėda Sudėtingumas: nesudėtingas Trukmė ir atstumas: 10val., 55 km. Lankomi objektai: Drevernos apžvalgos bokštas ir laivų prieplauka, Ventės paukščių žiedavimo stotis ir senasis švyturys, Aukštumalės pelkė, Šilutė.... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/dviraciais-klaipeda-dreverna-ventes-ragas-svyturys/date-20190615/ Klaipėda