DURYS

DURYS

Dramaturgijos autorius, režisierius, scenografas Jo Strømgren (Norvegija)
Dailininkė Goda Palekaitė
Šviesų dailininkas Vilius Vilutis

Vaidina: Diana Anevičiūtė, Žygimantė Jakštaitė, Augustė Pociūtė, Rytis Saladžius, Rasa Samuolytė, Mantas Stabačinskas, Ugnė Šiaučiūnaitė, Rimantė Valiukaitė.

 

Trukmė 1 val. 15 min. (be pertraukos)

 

Premjera 2018

Norvegijoje gimęs Jo Strømgrenas (g. 1970) yra vienas žymiausių Skandinavijos choreografų. 1998 m. įkūrė šokio trupę „Jo Strømgren Kompani“, tapo jos meno vadovu ir išplėtojo išskirtinį asmeninį stilių, kur susipina teatras, šokis, lėlių teatras, kinas, gyvai atliekama muzika ir absurdo kalba.

Durys skiria „čia“ ir „kitur“. Žmonės tiki, kad kitoje pusėje visada laukia kažkas geresnio. Šis tikėjimas verčia žmones judėti. Kažkur Europoje, šalių sienų, kalbų, religijų ir geografinių barjerų padalintoje žemėje, visuomet egzistavo migracijos fenomenas. Tai būdas išgyventi ir būdas priešintis, galimybė pradėti  gyvenimą iš naujo, taip pat ir sudeginti tiltus, viską palikti užnugaryje. Spektaklyje „Durys“ pasitelkiant judėjimą ir šokį keliaujama per skirtingus istorinius periodus ir regionus: pamatome užuominas į nuo seno egzistavusius migracijos modelius, priežastis ir kitimą skirtingose tautose. Girdime nepažįstamą, vien šiame spektaklyje skambančią ypatingą kalbą.

Spektaklio metu naudojama ryški blyksinti šviesa – stroboskopas bei intensyvus dūmų efektas.

Bilietai brangs.

  • 2019-05-23  20:30 - 21:45
2019-05-23 20:30 2019-05-23 21:45 Europe/Vilnius DURYS Dramaturgijos autorius, režisierius, scenografas   Jo Strømgren (Norvegija) Dailininkė   Goda Palekaitė Šviesų dailininkas Vilius Vilutis Vaidina:  Diana Anevičiūtė, Žygimantė Jakštaitė, Augustė Pociūtė, Rytis Saladžius, Rasa Samuolytė, Mantas Stabačinskas, Ugnė... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/durys/date-20190523/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje